| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si as vrea sa ma ajutati. Eu si prietenul meu avem 7 luni de cand suntem impreuna, eu am 17 ani si el 20. Am facut dragoste cu el, el fiind primul baiat (cu care am facut-o). Ce nu inteleg este ca dupa ceva timp vrea sa o face pe pozitii. De ce vrea asta? Cum ar fi 69 eu nu vreau adica imi este oarecum ciudat sa fac asta. Adica daca ne iubim ce conteaza pozitiile ne simtim bine ca suntem amandoi nu?

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Buna,chiar daca va iubiti, trebuie sa incercati si alte pozitii, adica sa fii activa si tu nu numai el, incercati pozitii in care sa va simtiti bine amandoi! bafta

3 răspunsuri:
| pursisimpluAlex a răspuns:

Aa nu-mi placi laughing iti place doar sa stai pe spate si sa-ti spui in gand numai termina asta laughing incercati pozitii noi cat mai multe si vin-o si tu cu o idee sa-i arati ca iti pasabig grin

| dydyloveblue a răspuns (pentru pursisimpluAlex):

Imi pasa dar suntem la inceput... vreau sa ii arat ca imi pasa si totusi ..multumesc o sa incerc ce spuneti voi:*

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, conteaza sa va simtiti bine, dar asta inseamna multa variatiune si cat mai putin monotonie. Atata timp cat doua acte sexuale seamana intre ele pana la similaritate, va veti plictisi urgent 9inati el si apoi si tu). e important ca de fiecare data sa te daruiesti fara rezerve, fara sa te gandesti la tine, ci numai sa-i indeplinesti lui dorintele si sa primesti placere oferindu-te. Si este extrem de important sa nu existe monotonie, sa ai grija ca fiecare data cand faceti dragoste sa aduci ceva nou, ceva special. daca il iubesti vei reusi sa fii mereu alta multi multi ani de zile si sa fiti cu adevarat satsfacuti.