| Anonimms128 a întrebat:

Buna TPU, Am o intrebare(va rog nu faceti misto sau sa ma judecați )Duminica mi-a venit menstruatia mi-a venit cu 8 zile mai rapid si m tinut doar 2 zile azi fiind a 3-a dar curge doar sange maro, Luna trecut mi-a venit cu 7 zile mai devreme dar m-a tinut 6 zile iar luna asta nu inteleg ce s-a întâmplat, Contact sexual nu am avut(Sunt virgina) Acum vreo 2 saptamani m-am masturbat cu prietenul meu si a incercat bage penisul doar ca nu a intrat doar capul penisului, Credeti ca asta ar fi cauza? Sunt cam speriata am o stare de neliniște, La cel mai bun raspuns dau funda! O zi frumoasă!

4 răspunsuri:
| Sabrinaaaaaaaaaaa a răspuns:

Bună, sunt doar niste dereglări hormonale pe care noi toate " femeile " le avem. Cat timp partenerul tau nu s-a terminat in tine nu are de aface cu menstruatia

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cum explici aici, tu ai ciclul de tip NEREGULAT si nu ai inca habar de el, de aceea ciclul vine cand vrea el.
In acest caz tine minte pe veci: ca tu NU poti tine nici o aplicatie sau calendar, fiind nevoita sa ai sex numai cu prezervativ, fiindca nimeni nu-ti poate spune cand ai ovulatia si perioada fertla si nici urmatorul ciclu menstrual.

Jucandu-te cu un penis in erectie si punandu-l la intrarea in vagin SUNT sanse sa aiba sperma si picatura pre-ejaculataore sa curga in vagin, iar daca tu esti in perioada fertila, poti ramane imediat gravida.
Din pacate, virginitatea ta a zburat, odata ce ai introdus penisul in vagin chiar si 1 cm.

| Violleta2022 a răspuns:

Crezi ca este normal ca la 14 anisori sa te joci de-a sexul cu baietii?

| Anonimms128 explică (pentru Violleta2022):

Da nu e ok ce am facut dar m-am ingrijorat mult nu o sa mai fac am sa mai astept pana sa fac alte prostii!