| CireSsicaJr a întrebat:

am o problema am 13 ani si imi place foarte mult de o fata. Ea are 14 ani dar e mai mica in inaltime decat mine. Nu stiu cum sa o fac sa ma placa si ea sau sa aflu daca simte ceva pentru mine. Ma inteleg foarte bine cu ea, in fiecare zi vorbesc cu ea; pe mess, pe fb, prin sms. Si cand iesim stam foarte mult impreuna. Am vrut sa o intreb odata daca vrea sa fie cu mine dar m-am razgandit sa nu stric prietenia. O mai iau in brate si o pup pe obraz si nu zice nimic. Puteti sa imi spuneti ce sa fac sa ii spun ca o plac si daca ma place si ea?

Răspuns Câştigător
| cnonameAnonim a răspuns:

O data ce o iei in brate, o pupi, si ea nu riposteaza. Inseamna ca ii place. Spune-i ca o placi, intreab-o daca vrea sa fie cu tine.Sunt semne clare. Sunteti voi cam micuti, dar e bine. Succes. Funda?

5 răspunsuri:
| tuttyFresh a răspuns:

Prietene
aceeasi problema am si eu., dar eu am 12 si ea 12, si da si ea e mai mica la inaltime, o iau in brate ne imbratisam i am spus ca o plac dar nu e reciprok inca incerc cu ea dar app ca reusesc! atata timp cat stai cu ea si ea te pupa pe obraz, cred ca sunteti perfecti unu pentru altu'.

| EUBMV89 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa vorbesti ca ea, sa ii spui ca vrei sa ii spui ceva insa nu vrei ca din cauza la ceea ce ii vei spune sa stricati relatia voastra de prietenie si ca iti este teama sa ii spui. Cred ca va fi curioasa si iti va spune sa ii spui ca nu se va intampla nimic, astfel nu ai de ce sa crezi ca se poate strica relatia voastra de prietenie.

| unknownn a răspuns (pentru cnonameAnonim):

La 13 ani crezi ca-i pregatit baiatu' de o relatie?laughing

| CireSsicaJr explică (pentru tuttyFresh):

Iti multumesc

| CireSsicaJr explică:

Imi pare rau ca nu pot da funda aproape la toti...multumesc pentru raspunsurile voastre>big grin