| plutonius112 a întrebat:

Am o problema cu prietenul meu si nu stiu cum sa o rezzolv.Are zece ani si se masturbeaza. poate patii ceva?

Răspuns Câştigător
| Yaguar a răspuns:

Raspunsul de aici te poate ajuta.
http://www.TPU.ro/......ina-1.html

Un moment psihologic foarte important este ca trebuie sa priveasca masturbarea ca pe un viciu la fel cum unii sunt dependeti de alcool sau tigari.

11 răspunsuri:
| MaxiValau a răspuns:

Coooopil DistrUUUUUUUsssss!
Da-i papucii!

| TenZo a răspuns:

Parerea mea e sa il satisfaci tu la 10 ani merge treaba bine happy

| brunetika_4790 a răspuns:

Deci ma jur...cum sa te masturbezi la 10 ani...ala stie ce inseamna asta. Daca as fii in locul tau i`as da papucii. Daca te intereseaza daca va pati ceva nu dar sa nu incerce sa te masturbeze pe tinelaughing

| aryana1991 a răspuns:

Are 10 ani? ar trebui sa puna mana pe carte nu pe...voi dracusorilor ne faceti pe astia de 20-25 de ani sa parem zero pe langa voi.a innebunit lumea.

| covaci101 a răspuns:

Sunteţi duşi cu pluta amandoi!

| Dragonasu47 a răspuns:

O sa moara...

| foxie a răspuns:

10 ani? Ai de capu meu... Dumnezeule mare...da apropo tu cati ania i?

| plutonius112 explică:

Is baiat am un prieten nu suntem anpreuna

| plutonius112 explică:

Eu am 11 si is baiat si nu ma masturbez,(nu-s gay)ne jucam ampreuna

| ScOrPiOnU10 a răspuns (pentru plutonius112):

Da dea ce va jucati? dea scuipa baba in gura si fugi sau ce

| plutonius112 explică:

Gura mica scorpionu, si apropo cati ani ai uh de esti asa de smecher?