| Zorok a întrebat:

Am o problema:
Ieri am fost la un party la un prieten:
Fete,baieti,muzica,mancare, bautura, etc
Pe la 02:00 8-9 fete s-au imbatat rauuu si 5-6 baieti la fel, eu bausem 2 beri si un suc(as dori sa specific ca aceea casa era imensa adica baiatul acela avea ff multi bani) n-eam strans vreo 4 baieti si 7 fete intr-o camera mai bine zis ditama-i holu dar no si era-u acolo 2 canapele (coltar-uri).L-eam deschis si baieti s-au intins in pat iar 6 fete cu ei (nu au facut sex ci doar se lingeau si se pipaiau).O fata vine langa mine (era beata tun) si ma ia la intrebari (era o fata destul de rea si arata foarte bine) ma intrebase daca am mai facut sex (eu am zis ca da acum un an) eu am 15 ani ea vreo 16 in fine.Era in bustiera big grin din senin m-a sarutat (acum fara gluma) m-a intins in pat si s-a urcat pe mine incepand sa ma sarute (nu am ezitat pentru ca imi place sa sarut fete big grin) m-a itrebat daca vreau sa facem sex eu am zis ca nu deoarece nu aveam prezervativ si eram prea multi in camera dar no si imi era si rusine cu atata lume acolo.Se uita la mine iar eu i-am zis ca putem sa ne distram putin (la fel ca ceilalti ne sarutam si ne atingeam ) in fine.Pe la 04:30 dimineata toti dormeau doar eu cu ea mai eram treji m-am dus sa aduc niste suc sa bem (obosisembig grin) mi-a spus ca acum putem face sex linistiti (eu am refuzato pentru ca tot nu aveam prezervativ :/ )

Sunt destul de confuz acum :/

Credeti ca sunt idiot ca am refuzat-o?

Peste 1 luna este urmatoarea petrecere si nu stiu ce sa fac :/

(INTAMPLAREA ESTE REALA DACA NU CREZI NU COMENTA)
MULTUMESC ANTICIPAT! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu,nu esti idiot, doar precaut, bravo.
2.I-ati un prezervativ.
Bafta!

10 răspunsuri:
| Zorok explică (pentru anonim_4396):

Mersi de intelegere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Cristi, nu mai vorbi asa ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Zorok):

Cu placere happy

| LoveSleep a răspuns:

De ce ai minți pe un site unde nu te cunoaște nimeni?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu este crucial sa ai prezervativul cu tine, chiar si atunci cand mergi dupa paine, exista sanse ca vanzatoare sa fie excitata pe moment si sa vrea sex

| MisterToki69 a răspuns:

Deci practic minti. La 14 ani ai facut sex? La 15 ani ( clasa a Vlll-a )se imbata ca porcii fetele si baietii? Esti un mare mincinos.

| Deea22ade a răspuns:

Ai făcut bine ca ai refuzat o deoarece dacă făceați sex o puteai lasă însărcinată

| Zorok explică:

Hmmmm decat sa stai ca un idiot la calculator nu mai bine iti traiesti viata?
Si da am facut sex la 14 ani daca intrebi.Am zis eu ca toata lumea avea varsta mea? wtf eu eram printre cei mai mici iar cei mai mari erau in clasa a x-a.
(Desi eu v-am zis ca intamplarea este reala voi imi sariti in cap in continu)...

| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine ai facut ca nu ai facut sex neprotejat. Data viitoare fi pregatit cu prezervative la tine ca poate ti se mai iveste ocazia sa faci sex cu vreo fata.

| Lawliet14 a răspuns:

Astea-s depravate! La prima vedere pare ceva banal, dar e depravare.