| Ioanagabriellapop a întrebat:

Am o problema, sa zic asa. Ma intalnesc cu un tip cu care am o relatie bazata doar pe sex. Fara altceva. Doar sex. la scurt timp de la prima noastra intalnire, s-a despartit de prietena lui [nici nu stiam ca are.], si s-a certat si cu restul "amantelor". [ Nici de alea nu stiam ]. Si ma cauta in fiecare zi. El e genul de baiat inconjurat de fete. Oare cu ce motiv s-a lasat asa dintr-o data? Este indragostit?

11 răspunsuri:
| HelloKitty97 a răspuns:

Cu siguranta e mort dupa tine poate ca la inceput nu a crezut ca va tine la tine daca zici ca aveti o relatie bazata doar pe sex dar cu timpul a inceput s tina la tine! Sper ca te-am ajutat!:*Succes!

| aurora50scumpika a răspuns:

Cum poti permite sa fii doar o aventura pentru un baiat? Chiar daca te ar iubi gandeste te daca a inselat o pe prietena lui cu tine si cu inca nu stiu cate fete, va face si cu tine la fel.eu cred ca ar trebui sa ti cauti o relatie serioasa nu o aventura.ai sa regreti mai tarziu cunosc cazuriwinking

| DenizaVonDe a răspuns:

Poate ca faci sex mai bine ca celelalte, si de aceea (zic si eu ce crede el). Dar ti-as sugera sa nu te indragostesti de el, sa nu te atasezi de el prea mult pentru ca daca te apreciaza doar pentru sex inseamna ca nu te respecta, esti pentru el, sa zic asa (imi cer scuze pentru limbaj) "cateaua" lui. Nu ca tu nu ai nicio vina nu o zic cu rautate dar nu am gasit alt cuvant. Sau probabil ca te iubeste, si o sa iti arate asta in timp.

| Ioanagabriellapop explică:

Am avut o relatie serioasa, credeam ca ma iubeste, de fapt, imi facea rau, si cand vroiam sa ma despart de el, ma santaja cu diferite lucruri. imi stia multe secrete. nu mai vreau relatii!

| Ioanagabriellapop explică:

Pe de o alta parte. fiecare ne plangem, unul altuia. si ne rezolvam problemele impreuna. pana acum mi-a dat sfaturi foarte buna.

| crStyle a răspuns:

Daca ai o relatie bazata pe sex inseamna ca tu esti buna sa zic asa doar la "corp"... daca iti cere sa faci sex cu el mereu cand va intalniti, aici e doar pura intentie fiindca esti frumoasa pentru el doar la un anumit punct "corpul" daca e genul de baiat cu fete pe langa el, nu exista posibilitatea sa te insele, n-ai de unde sa stii. Asta cred, ca daca-ti cere relatii sexuale mereu, sta cu tine din pura intentie ca esti buna... ( Imi pare rau ca te-am facut de atate`a ori buna da asa cred eu de cuvine happy ]

| MenstruatieMobila a răspuns:

Are harem, sta cu tine ca ii faci sex oral bine

| Adina77 a răspuns (pentru Ioanagabriellapop):

Poate cu ocazia asta te linistesti si tu, si te convingi ca pot exista si baieti buni.Bine-ar fi sa se fi indragostit de tine si sa formati si voi un cuplu asa cum trebuie, nu doar bazat pe sex.

| Cristinutzzzza a răspuns:

Cred ca daworriedu continua sa iesi cu el si vei vedea pe parcurs.pentru ca daca a rupt legaturile inseamna ca chiar estelaughing)

| допинг a răspuns:

Continua ce faci si o sa vezi laughing

| ghiolbitza a răspuns:

Vreau si eu asa relatie cu o fata... daca tu crezi ca doar pe tine te vrea, insista si incepe o relatie cu el.