| andreeam883838 a întrebat:

am o relatie cu un baiat mai mare cu 2 ani ca mine, il iubesc si ma iubeste dar mama nu e de acord cu el, tata da, dar marea problema este mama, nu il pot aduce nici macar sa il cunoasca, face tot posibilul sa ne desparta... si chiar mi-a zis ca daca aleg sa raman cu el sa uit de ea. Ce e de facut? Ne iubim enorm..ma respecta, ma iubeste, imi ofera tot ce imi doresc...Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lasa Andreea, mai fa si luna asta sex neprotejat si sigur ramai gravida! Dupa care, maica-ta nu se va mai opune realtiei cu baiatul asta, mai ales ca iti ofera totul, asa cum ai scris tu mai sus (eu inteleg prin totul: casa, masa, masina, bani, servici), deci, copii sa mai faceti si sunteti o familie fericita!
Atunci, solutia este pe teava: pune-ti iute de-un copilas!

| blaxy a răspuns:

Nu te grabi sa il aduci in familie, de parca ati face maine nunta.
iesiti, intalniti-va, iubitiva ..nu e neaparat sa venit acasa sa faceti cunostinta cu parintii. bucurati-va de momentele in care sunteti in doi.o sa reusiti sa stati cu parintii.
problema cu mama o sa se rezolve cu timpul, nu va mai grabiti atata ca va faceti numai rau.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca mama nu e de acord inseamna ca baiatul e un ratat sarac fara scoala imi pare rau fetito iubirea nu tine de foame

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu-i da idei

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru blaxy):

E obsedata sa ajunga sluga cratitei si sa fie ceruta

| Steam321 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Văd ca tu ești foarte ciudat ce ai cu uni oameni nu toți sunt la fel ca tine poate la alții dragostea chiar există