| Lixlix a întrebat:

am si eu niste probleme:-s am 12 ani si m`a pris mama cand ma masturbam...si ea intrase peste mine in camera, m`a vazut a intrat linistita s`a asezat pe pat si face la mine sunt dezamagita... iar a doua zi tata mi-a dat niste indeii unde sa imi lac laba linistit. mie suuper rusine mai ales ca tata mi-a spus chestia asta de fata cu menajeraaastraight face deci chiar nu stiu ce sa fac si mai rau mama a sunt o prietena de familie si i`a spus acest lucru iar fica ei e cu mine in clasa si a aflat toata clasa ca mama m`a prins cand ma masturbamstraight face vaa rooog niste sfaturiii!

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

laughing) Lasa frate cand vei creste ai sa razi de acest lucru laughing Exact cum fac euu acuum laughing)
Nu glumesc asta este o chestie trecatoare cu timpul colegi tai vor uita acest incident rusinooswinking
Tu stai linistiit ca nu esti singurul care a patiit asa ceva big grin
Crezi ca acei colegi care vor rade de tine nu sau aflat niciodata in situatia ta? laughing
Cel mai bine stai linistiit si lasa timpul sa faca tootul pentru tine :X
Ai grija si te astept cu mai multe detalii pe privat, suna destul de interesant laughing Bafta :X

1 răspuns:
| Lixlix explică (pentru AlysaAly):

Oklove struck dar cum pe privat da`mi id`ul tau si apoi sterg comentariulaughinglove struck