| eusuntcipi a întrebat:

Am si eu o dilemă, ei bine, eu am 16 ani si sunt încă virgin. toți prietenii mei râd de mine ca nu m-am culcat cu o fata pana acum. ei bine pe mine nu ma deranjează asta, pe mine ma deranjează faptul ca sunt prea las si nu am curajul asta. am avut ocazii pana acum sa ma dezvirginez dar nu m-am simtit pregătit. spuneti voi, ce ar trebui sa fac? Dau funda☺

Răspuns Câştigător
| Ether a răspuns:

Fao doar cand crezi tu ca e ok. Nimeni nu te grabeste, nu ai de castigat nimic daca faci mai repede si nici nu ai de pierdut. Doar in zilele noastre, in special la liceu, baietii se lauda cu ce ispravi au mai facut si se simt ca intr-o competitie fara premii. Faci cand crezi, cum crezi si cu cine vrei.

9 răspunsuri:
| labis a răspuns:

Sa incepi sa iti folosesti creierul pana nu e prea tarziu.

| eusuntcipi explică (pentru Ether):

Asa este, la noi in liceu, in special in clasa toți băieții se intreaba intre ei care s-a culcat primul cu o fata, iar eu când răspund, toți râd. multumesc pentru sfat oricum

| eusuntcipi explică (pentru labis):

Niciodata nu e prea tarziu

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa minti, asa cum o fac si prietenii tai. Cel putin 50% dintre prietenii tai nu au facut-o dar nu vor recunoaste asta nici in ruptul capului, fiind chestie de orgoliu masculin.
In orice caz, este vorba ta impotriva lor, si nu te doare gura sa-i anunti maine ca ai rezolvat problema cu o prostituata sau cu o fata si din motive de onoare, nu poti sa-i dai numele.
Nu uita: ei nu au cum sa te verifice si nici tu nu poti sa dovedesti in vreun fel.

| mgtow a răspuns:

Profita ocazia acum ca dupa aia iti pare rau. Mie imi cam pare rau ca nu mam dezvirginat la 12 ani cu una de 16 dar au venit alte ocazii pe viitor si nu le-am ratat

Răspuns utilizator avertizat
| eusuntcipi explică (pentru Violleta2022):

Multumesc!

| Ether a răspuns (pentru eusuntcipi):

Nu uita, nu toti spun adevarul. Nu te baza pe chestia asta. happy

| Emilian65 a răspuns:

La 16 ani nu este o problema ca ești încă virgin. Ai tot timpul sa te dezvirginezi.