| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Am si eu o intrebarebatting eyelashes
Decii... mi-am facut un cont cu un nume la intamplare pe FaceBook, unde i-am scris persoanei de care imi place aproape tot ce simt pentru el si ca ma multumesc doar sa.l vad. si mai multe!
El m-a tot intrebat cine sunt si a tot pus intrebari despre mine. si eu ii mai spuneam cate ceva. iar cate ceva...
dar pana la urma i.am spus cine sunt tongue
Asta s.a intamplat luni. iar ieri l.am vazut. era cu niste prieteni de.ai lui. iar astazi iar l-am vazut. El era pe scara la scoala iar eu langa si el tot radea cu niste prieteni si apoi cand m-a vazut s-a uitat in ochii mei si a zambit straight face
Si. acum nu stiu ce sa fac thinking
Funda celui mai de folos raspuns si poate si mai lungut happy

Răspuns Câştigător
| uriaking123 a răspuns:

Buna deci din ce am inteles eu dela tine e ca stie cine esti si ca i-ai facut complimente bun
si spui ca s-a uitat la tine si a zmbit si mai bine
deci te place si vrea sa fie cu tine sau 2 cazul cel mai rau n-are de cine isi bate jochappy dar eu cred ca este 1 ca te placebig grin
sunt baiat deci stiulaughing)

| BeiiBiiiyoo explică (pentru uriaking123):

Pai da. eu i-am spus sa nu mai spuna la nimeni, si a spus ca bine. deci nu isi bate joc. Dar... de placut thinking

| uriaking123 a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Pnm nu risti nu castigi laughing te duci cu tupeu la el "i dai 2 pumni in gura" si il intrebi daca vrea sa fie cu tinelaughing

| BeiiBiiiyoo explică (pentru uriaking123):

Nu pot! Si asa... straight face vb serios! Iti dau funda daca imi spui ceva mai bine de astahee hee))

| uriaking123 a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Nu neaparat pentru fundalaughing dar am patit si eu odatalaughing astabig grin
dar am rezolvatsmug ca n-am capu mare degeabalaughing

| BeiiBiiiyoo explică (pentru uriaking123):

Scz ca te intreb. dar cati ani ai?batting eyelashes

| uriaking123 a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

17 ani dc tise pare cas pe alta frecventalaughing daca asta crezi ai dreptatehappy

| BeiiBiiiyoo explică (pentru uriaking123):

Nuu laughing Esti amuzant. si m.ai ajutat big grin
Multi inainte oricum love struck

17 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Pai tu i-ai spus ce simti. Acuma ar trebui sa astepti sa faca el miscarea. Daca e prostanac si n uface nimic cheama-l pe el (poate impreuna cu un grupulet) undeva in oras, un pub, o prajitura, o plimbare o drumetie ceva ca sa va mai cunoasteti. Nu complica prea mult lucrurile si nu le lungi. intreaba-l direct.

| BeiiBiiiyoo explică:

Imi pare rau ca am putut da o singura fundita. dar asta e!big grin
Va multumesc pentru raspunsuri happy
Am dat vot la toti happy

| uriaking123 a răspuns:

Parerea ma e sal intrebi daca vrea sa fie cu tine si. chit ca el e baiatu dar daca e prostanac intreaba-l ulaughing

| uriaking123 a răspuns:

Spune-i sa iesiti si voi pe afara intr-un loc retrashappy padure garla inm happy si vorbiti si o dati in altelehappy va imprieteniti cunoasteti etc... ajungeti la 40 ani cu 4 puradei 2 nepoti etclaughingglumeam

| uriaking123 a răspuns:

Incearca sa esi cu grupul lui de prieteni happy glumeste cu elhappy fate in asa fel sa te observehappy cv nou n-ar stricahappy
bagate in seama cu el chiar daca iti este jenahappy
cel mai bine petrece timp mulltttt cu el si prieteni lui laughing si intra pe aceeasi frecventahappy

| uriaking123 a răspuns:

Saptisprazece anisolismug

big grin

| uriaking123 a răspuns:

17 anihappy

| uriaking123 a răspuns:

Npc daca imi zici si cum iti dau add la prietenie e perfectlaughing

| uriaking123 a răspuns:

Am rezolvat cu prietenialaughing eu zic sa il lasi sa spuna daca vrea ce se poate intampla? in afara de faptul ca ratati vor barfihappy si vei afla si ce fel de prieteni aihappy bingo 2 in 1laughing

| clear a răspuns:

Si ce daca i-ai zis sa nu mai spuna la nimeni? Nu inseamna ca n-a facut-o. Oricum nu e mare lucru, i-ai zis ca-ti place de el si ce? E ceva normal, ai facut ceva ce altii nu au curaj sa faca. Cheama-l la cafea/suc si intiaza tu atingerile si altele. Daca te respinge nu te place. E atat de simplu. Cum sa te multumesti doar sa-l vezi? Daca te respinge ce faci?