| Deeaionela a întrebat:

Am si eu o intrebare sau mai bine zis o curiozitate. Duminica vine iubitul meu pe la mine si as vrea sa-l impresionez cumva. voi ce pozitii sugerati?

9 răspunsuri:
| Deeaionela explică:

Sau ce v-ar placea voua?

| Sxx a răspuns:

69! rolling on the floor))

| neutrino a răspuns:

Rezemata de tocul usii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Sxx):

Da! Sa stii! Eu cred ca o sa-i placa si cu siguranta va fi impresionat!hee hee

| nutellasicobreala a răspuns:

Uite aici un site care are o gramada de pozitii si iti poti alege tu una : http://www.eva.ro/......15247.html

Răspuns utilizator avertizat
| BlackStar99 a răspuns:

42 si 76 dar iti sugerez mai mult 25!

| Cineva91 a răspuns:

Scuze ca iti raspund aici dar mesaje nu pot da...m-a intrebasei ceva, raspunsul e Pitesti, tu?

| Deeaionela explică (pentru Cineva91):

Tg jiu