| Ioana4578 a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu o mica problema.
Daca ma masturbez mai sunt virgina?
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Razvy112 a răspuns:

Daca bagi degetele inauntru, destul de mult s-ar putea sa nu, dar daca doar masezi si te exciti da mai esti big grin

| Ioana4578 explică (pentru Razvy112):

Imi e foarte rusine. Nu ma masturbez cu degetul. Repet imi e foarte rusine, dar ma masturbez cu aparatul de masa Relax&Tone...

| Razvy112 a răspuns (pentru Ioana4578):

Esti tare ca te-ai gandit la asta :* nu te dezverginezi, doar traiesti senzatii tari :*

13 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ma bagati in pamant, copii

| Eufourikul a răspuns:

Daca introduci doar degetele nu te vei dezvirgina... daca te masturbezi cu un vibrator sau un alt obiect ai avea sanse sa rupi himenul si sa te ''dezvirginezi''!

| unarab40 a răspuns:

Suntem interesati la cum o faci,, explica si vei primi mii de raspunsuri

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Atâta timp cât NU introduci degetul/degetele sau alte obiecte în vagin, mai EŞTI virgină!

NU se introduce NIMIC în vagin deoarece se poate RUPE membrana himenală!

Toate cele bune.

| grab a răspuns:

La cap nu o sa mai fii virgina.
La vagin, probabil ca da, o sa simti cand fortezi ca doar te doare nitel si banuiesc ca te opresti!
Vrei ca inelarul si mijlociul sa fie primul tau barbat? happy Important e sa va casatoriti dupa!
Apropo cat e suma maxima care s-a licitat pentru un himen pe ebay, stie cineva?
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te poti dezvirgina si cu un singur deget.
Te pup!

| LineGuide a răspuns:

Virgina este persoana care nu a intretinut vreodata relatii sexuale(consulta dex-ul), deci da, inca esti virgina. Ruperea himenului nu are legatura cu virginitatea, desii multi nu stiu asta, in clasa a 7-a se face sistemul reproducator laughing
Mult noroc!

| BLeur a răspuns:

În momentul în care te fuţi cu vreunu şi o să-ţi curgă sânge din ***, atunci nu o să mai fi virgină. Până atunci, nu te îngrijora.

| NnDWtf a răspuns:

Da, problema e ca mai esti si proasta indiferent daca te masturbezi sau nu.

| intelboss a răspuns:

S-a mai pus intrebarea asta... depinde cum te masturbezi ca daca doar iti masezi clitorisul si pasarica in afara mai esti dar daca iti bagi vibratoare si castraveti nu mai esti

| Helena2011 a răspuns:

Nu. straight face