| Ioana4578 a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu o mica problema.
Daca ma masturbez mai sunt virgina?
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Razvy112 a răspuns:

Daca bagi degetele inauntru, destul de mult s-ar putea sa nu, dar daca doar masezi si te exciti da mai esti big grin

13 răspunsuri:
| Eufourikul a răspuns:

Daca introduci doar degetele nu te vei dezvirgina... daca te masturbezi cu un vibrator sau un alt obiect ai avea sanse sa rupi himenul si sa te ''dezvirginezi''!

| grab a răspuns:

La cap nu o sa mai fii virgina.
La vagin, probabil ca da, o sa simti cand fortezi ca doar te doare nitel si banuiesc ca te opresti!
Vrei ca inelarul si mijlociul sa fie primul tau barbat? happy Important e sa va casatoriti dupa!
Apropo cat e suma maxima care s-a licitat pentru un himen pe ebay, stie cineva?
Succes!

| DNSK a răspuns:

Ma bagati in pamant, copii

| Ioana4578 explică (pentru Razvy112):

Imi e foarte rusine. Nu ma masturbez cu degetul. Repet imi e foarte rusine, dar ma masturbez cu aparatul de masa Relax&Tone...

| BLeur a răspuns:

În momentul în care te fuţi cu vreunu şi o să-ţi curgă sânge din ***, atunci nu o să mai fi virgină. Până atunci, nu te îngrijora.

| Helena2011 a răspuns:

Nu. straight face

| intelboss a răspuns:

S-a mai pus intrebarea asta... depinde cum te masturbezi ca daca doar iti masezi clitorisul si pasarica in afara mai esti dar daca iti bagi vibratoare si castraveti nu mai esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te poti dezvirgina si cu un singur deget.
Te pup!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Atâta timp cât NU introduci degetul/degetele sau alte obiecte în vagin, mai EŞTI virgină!

NU se introduce NIMIC în vagin deoarece se poate RUPE membrana himenală!

Toate cele bune.

| LineGuide a răspuns:

Virgina este persoana care nu a intretinut vreodata relatii sexuale(consulta dex-ul), deci da, inca esti virgina. Ruperea himenului nu are legatura cu virginitatea, desii multi nu stiu asta, in clasa a 7-a se face sistemul reproducator laughing
Mult noroc!

| NnDWtf a răspuns:

Da, problema e ca mai esti si proasta indiferent daca te masturbezi sau nu.

| unarab40 a răspuns:

Suntem interesati la cum o faci,, explica si vei primi mii de raspunsuri

| Razvy112 a răspuns (pentru Ioana4578):

Esti tare ca te-ai gandit la asta :* nu te dezverginezi, doar traiesti senzatii tari :*