| georgiana20879 a întrebat:

am si eu o problema. De cateva zile vorbesc prin sms-uri cu un baiat vorbim foarte des chiar si in ore. Ieri am iesit cu el si nu mi-a propus sa ma combin cu el. In fine el mi-a spus ca este cam timid, iar eu de genul meu sunt un pic mai zapacita. Colega mi-a spus sa o iau m-ai usor cu el, ca el vrea inainte sa ma cunoasca. Dupa ce am iesit cu el am mers la scoala, si dupa vreo ora i-am dat un sms daca a plecat...si nu mi-a raspuns la sms si nici pe mass nu ma mai intreaba de vorba, nu imi mai trimite sms-uuri nimic. Daca am vazut ca nu ma mai baga in seama si nu mi-a raspuns la sms nu l-am stresat si nu i-am mai trimis sms. Credeti ca am cam exagerat? Oare ce parere are despre mine? Ce ma sfatuiti sa fac data viitoare cand il vad? Va rog ajutati-ma... fara raspunsuri stupide.kisskiss

Răspuns Câştigător
| federerdinamo a răspuns:

Nu cred ca l'ai stresat.Adica nu i-ai dat 20 de sms'uri intr-o ora si 7 apeluri in aceeasi orahappy. O persoana daca te place, te place pentru ceea ce esti si nu isi va dori sa te schimbe. Parerea mea ca nu conteaza daca el e timid si tu esi zapacita, conteaza ca sentimentele sa fie reciproce.

4 răspunsuri:
| Doddoo a răspuns:

Pai intreaba-l direct ce cerde despre tinethinking ehh mrg nu stiu daca o sa iti zica da incearca si tulaughing)) Si daca tu il placi...intreaba-l daca te place etc etc chestii din astea...

| Chrisa28 a răspuns:

Eu cred ca s-a razgandit in momentu in care te-a vazut laughing poate ca si-a dat seama ca nu esti genu lui tongue

| SakonSIUkon a răspuns:

Daca nu termini odata chestia asta si sa vorbiti direct o sa pui o mie de intrebari... fara suparare.

| georgiana20879 explică (pentru federerdinamo):

Mersi mult pentru sfat in aceste momente chiar aveam nevoie de el kisskiss