| DyanaMyhaela a întrebat:

am si eu o problema: Imi place foarte mult de un baiat, pot spune ca il iubesc, dar el nu vrea decat o noapte cu mine; ce sa fac? Eu il iubesc dar daca el vrea doar o noapte eu ce ar trebui sa fac? Mentionez ca am 16 ani si jumatate dar parintii mei nu sunt de acord sa imi incep viata sexuala desi nu mi-ar displacea ideea de a o face prima oara cu persoana care o iubesc, desi dupa asta sunt sigura ca nu m-ar mai baga in seama sad
HELP ME PLEASE!
funda :*

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Fa-l sa se indragosteasca de tine -sa mai vrea sa fie cu tine si apoi poti sa te gandesti si la sex!

6 răspunsuri:
| Narcis494 a răspuns:

Eu zic sa il lasi, chiar daca iti place de el mai bine uita-l cel mai bine e sa iti gasesti un baiat care sa te placa cu adevarat si cu care stii ca daca ti-ai incepe viata sexuala cu el nu te-ar abandona din prima noapte.

| varcolaccc a răspuns:

E genu de baiat care poate avea fete cate vrea de aceea vrea o noapte. Mi se pare logic ca pana la o anumită vârsta sa ti fetele doar pentru aventuri. Deși sunt genul care nu ar face asa ceva mi se pare normal sa nu fi legat de o relatie.

| SunnyDay88 a răspuns:

Se vede ca ai 16 ani ca afltfel n-ai spune ca iubesti un strain.

esti imatura emotional si te sfatuiesc sa ti scoti mustele din cap si sa mai lasi sa treaca ceva timp in care sa cunsti oameni noi si sa intelegi ca ceea ce simti tu acuma nu e iubire.

| neutrino a răspuns:

Tu doresti sa-ti incepi viata sexuala si nu ai gasit ocazia prielnica pana acum. Esti libera sa o faci fara insa sa ai si pretentii dupa aceea. Atunci cand vei fi tanara si proaspata femeie nu trebuie sa mai plangi ca nu ai avut noroc...

| DyanaMyhaela explică (pentru SunnyDay88):

1. Poate am 16 ani dar stiu limba romana
2. Cand am mentionat ca e un strain?
3. Nu ai de unde sa stii ce e, eu da pentru ca asta nu e de 2 zile :*

| SunnyDay88 a răspuns:

Eh? ce ai mai făcut cu gagiul?