| AlexandraTheGirl a întrebat:

Bună TPU, am un frate de 13 ani pe care l-am prins în timp ce se masturba, când m-a văzut a schimbat repede de pe site-ul pentru adulți și și-a băgat penisul în erecție înapoi în pantaloni. Ce să fac acum, el este foarte distant de mine, nu mai vorbește cu mine ținând cont că înainte de asta eram foarte apropiați ca frate și soră? Ce să facă să-i demostrez că nu sunt supărată pe el pentru că s-a masturbat? Dau fundă! Dacă vă întrebați de ce am pus această întrebare în secțiune Dragoste și sex este pentru că TPU nu ma lăsat să postez întrebare în secțiune Familie pentru că conține cuvântul masturbare.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Daca aveati o relatie apropiata vorbeste cu el si spune-i ca nu-i nici o problema, toata lumea o face. Eventual spune-i ca si tu sau spune ceva compromitator ca sa fiti din nou pe teren egal.

10 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Tu cati ani ai?

| Subsemnatul123 a răspuns:

Fiecare cu hormonii lui. Ce sa-i faci, normal ca nu merita sa i se dea in cap pentru asta, dar pentru el a fost foarte rusinos sa fie prins pentru ca este ceva intim si privat si personal si cum vrei tu sa-i mai zici. Probabil crede ca ti-ai schimbat parerea despre el si ca il privesti ca un ciudat sau cine stie ce mai gandeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a rusinat, nu s-a distantat. Ii e rusine de tine. Du-te si spune-i in fata cum sta treaba. Spune-i ca nu e nimic anormal cum a procedat. Pana si maimutele se masturbeaza.
Si eu o faceam la varsta lui si tin minte ca m-a prins tata in actiune cand o dadeam la labuta in baie laughing

| Mayastra a răspuns:

Vorbeste cu el, asa e cel mai bine.Fa-ti timp si discuta cu el, spune-i ca nu te deranjeaza si ca nu esti suparata, insa nu e ok ceea ce a facut pentru ca e destul de mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

18 are dupa informatiile de la profil.

| SG1995 a răspuns:

E rușinat, lasa-l câteva zile, trece.

| Demetrov a răspuns:

Mi se pare perfect normal, nu-i spune/face nimic.

| bigbools69 a răspuns:

laughing

| mihai69 a răspuns:

Trebuia să-i spui pe nume: "labă" şi puteai posta oriunde.
Legat de subiectul propriu-zis, spune-i deschis că nu are de ce să fie jenat - asta e... se mai întâmplă. Mai ales dacă nu încuie uşa.
Promite-i că pe viitor oricum o să-i bați la uşă înainte să dai buzna.
Îi trece cu timpul.

| darrio2007 a răspuns:

Spune-i ca il intelegi dar ca este cam micut pentru asta.