| Cristinutzaa2806 a întrebat:

Am un prieten de o luna,totul a fost perfect,a fost atent cu mine,am ras,am glumit,dar de cateva zile, nu mai e acelasi, nu ma mai cauta cum o facea inainte,(adica imi trimite 2-3 mesaje pe zi,incepand eu conversatia),nu-mi mai zice iubita,vorbeste sec,simplu.Ce sa inteleg din asta, ca ne-am despartit, s-a plictisit de mine sau ca si-a gasit pe alta?

Răspuns Câştigător
| Kalla a răspuns:

Baietii (nu toti) se plictisesc usor.Probabil relatia a devenit monotona. Faceti lucruri noi, duceti-va cu barca, faceti un pic-nic, etc...

10 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Bună.

Nu, nu v-aţi despărţit. Dar, dacă voi nu staţi împreună suficient şi nu vă întrebaţi unul pe altul : ' Eşti bine? '; ' Cum te simţi? ' etc, logic să apară momente d-astea. Încearcă să vorbeşti cu el, dacă spui că a fost totul perfect nu îl pierde din moment ce vă înţelegeaţi aşa de bine până în acest moment.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add: eduard.bytw

| Cristinutzaa2806 explică (pentru Kalla):

Daca mi-ar si raspunde la telefon/mesaje

| Kalla a răspuns (pentru Cristinutzaa2806):

Eu nu-ti spun sa faci asta dar daca mi-ar face asa ceva un baiat eu l-as lasa. Unul ca asta nu merita nici sa-l saluti.

| Cristinutzaa2806 explică (pentru BLeur):

Add pe mes?

| BLeur a răspuns (pentru Cristinutzaa2806):

Da, pe mess.

| ingridi a răspuns:

Nu vreau sa suferi dar cred ca are pe alta.Si nu se desparte de tine ca sa isi bata joc de tine. Sper sa fie adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

| Cristinutzaa2806 explică (pentru anonim_4396):

| SoRiNcck a răspuns:

De plictisit nu are cum sa se plictiseasca atata timp cat nu apare si un al 3-ilea personaj in scena, noi barbati in general nu iesim dintr-o reletie de obicei pana nu e alt cv, intelegi ce vreau sa spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu te duce deloc minte de ce face asa? Vrea sa te fiarba putin, sa vada daca esti friaera, daca te-ai indragostit de el. Stai cuminte in banca ta si nu-i mai cauta "drumurile", baieti sunt cu gramada, daca vrei sa te distrezi si sa glumesti o poti face si aici pe TPU, doar virtual, fara sa pui sentimente la bataiewinking Fi fata isteata ca tara geme de prostime