| raulboys12 a întrebat:

As dori sa fac sex cu iubita mea, doar ca ea este virgina, si nu as vrea sa ii spun "Hey iubito, ai sa facem sex". As dori sa o fac pe ea sa isi doreasca asta. Imi puteti da niste sfaturi in care sa o fac pe ea sa isi doreasca sa facem sex? De exemplu prin sarut? As dori cat mai multe raspunsuri! Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Pitiica a răspuns:

Depinde de cat timp sunteți împreună și cât de mult comunicați.de exemplu,când o saruti coboară încet pe gat si sărut.o puțin acolo,si daca te respinge înseamnă că încă nu vrea sa își înceapă viața sexuală, dar daca te las, sigur ii place si se excită. încearcă sa deschizi subiectul ăsta cu ea, sa o întrebi ce părere are despre ăsta și cunoaște de nu a încercat cu foștii ei iubiți pana acum si tot întrebări din asteaa, si o sa afli mai multe sigur.

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nu prin sarut nicidecum! Prin multe cuvinte frumoase.Adica,incearca sa comunici cu ea pe aceasta tema! Dar sigur momentan te va., respinge din start..si inca ceva., Si tine minte! Nu Sex Ci Dragoste ok? Dragoste!

| raulboys12 explică (pentru VadTot):

Mersi pentru raspuns.

| RammsteinHH a răspuns:

Fa-o sa te iubeasca si face orice pentru tine.
Cauta-i zonele in care se excita.
Sunt multe variante.

| raulboys12 explică (pentru VadTot):

Imi poti da niste exemple de cuvinte frumoase?

| Pitiica a răspuns (pentru raulboys12):

Ai putea sa ii spui cat de mult o iubești, cat de importanta e pentru tine, ca-i complimente, spune-i ca e frumoasa, bla bla bla. Poți să îi cumperi si niște trandafiri:d

| VadTot a răspuns (pentru raulboys12):

Hai ca esti culmea cum adica sa ti dau exemple de cuvinte frumoase Scuza ma, dar chiar nu ai nici un pic de... experienta.

Răspuns utilizator avertizat