| Zixi a întrebat:

As vrea sa va spun ce mi se intampla dar mie cam jena. Sunt cu prietenul meu de 3 ani si nu am facut nimica cu el, nu stiu de ce dar cand se apropie momentul sa fac ceva ii spun sa se opreasca pentru ce mi-e frica, el mereu imi zice sa imi fac curaj si cand o sa fiu pregatita o sa o facem, imi este frica si nu stiu de ce probabil mi-e frica pentru ca o sa ma doara, ne iubim dar atat nimic mai mult, ca sa ne mai descarcam putin facem sex oral dar nici atunci nu simt nimic la atingerile lui nici, placere nimic.As vrea niste sfaturi voi ce credeti ca ar trebui sa fac, cateodata imi este frica, cama lase pentru o alta fata care ii poate oferi ce eu nu ii ofer si nas vrea asta. Niste mici sfaturi va rog happy si sa fac o gluma laughing nu as vrea sa apeleze la doamna"MANUELA" laughing un sfat? o zi buna sa aveti :*

13 răspunsuri:
| AdelaElena20 a răspuns:

Aici esti tu de vina... nu ai curaj destul. Nu trebuie sa te gandesti ca te doare, nu trebuie sa te gandesti la nimica. Doar la voi doi si atat. Daca tu te gandesti ca te doare cand ai s-o faci, dapoi cand o sa faci un copil ce ai sa faci? pleci in lumea ta? Daca are rabdare cu tine si te ia usor nu o sa te doare. Pe mine m-a durut foarte putin, m-a luat usor, incet, incet si pe urma nici nu mi-am dat seama cand mi s-a rupt. Iti trebuie curaj!

| AdelaElena20 a răspuns:

Si inca ceva ...la sex oral tu nu ai cum sa simti placere daca nu ai facut sex niciodata, dupa primul contact poti avea orgasm.

| Zixi explică (pentru AdelaElena20):

Multumesc de raspuns happy o sa iti ascult sfatul :* chiar iti multumesc >big grin

| elasexygagica a răspuns:

Daca nu scapi de frica asta, single scrie pe tine

| AdelaElena20 a răspuns (pentru Zixi):

N-ai pentru ce.

| SteauaROsie a răspuns:

Iti dadeam papuci dupa 4 luni cu siguranta

asta e adevarul pur

acum pe bune

poate te superi

dar prietenul tau

1-nu stie cum sa te ia

2-ori e prea prost pentru Romania

| traficanta a răspuns:

Dupa 3 ani?! baietii din ziua de azi abia daca au rabdare 2-3 luni si voi.god.Fa-ti curaj ma ca nu te omoara nimeni laughing)si apoi o sa fie frumos happy

| Zixi explică (pentru SteauaROsie):

Hai ca mi-a placut raspunsul tau, prost nu e zic eu laughing de stiut stie cum sa ma ia dar cred ca proasta sunt eu laughing

| Pissy_Andreutzza_1997 a răspuns:

De ce iti etse frica : sa nu te doara iti spun eu ca am facut corpul uman si atunci cand " ti.o baga " nu siti nici dar cine cont de prezervatine bafta si nu o sa te lase pentru o alta fata daca o sa faci sex cu el ba daca nu faci cu el sex te lasa e normal sa fie cu una ca vrea si nu ii este frica LASA FRICA DEPARTE SI FAO

| Bran a răspuns:

laughing)))) laughing))) laughing))))) DECI MA CAC PE PE MN DE RASS laughing))))))))))))))))))))))))))))

| ionutcelmare123 a răspuns:

Deci ba voi istetri prosti ma are 13 ani cum naibi sa faca sex la varsta asta fato eu am 15 ani si n-am facut sex si vrei u bai fara suparare dar daca e sa faceti sex imediat se desparte de tine nu-l lasa sa faca sex cu tine sincer

| Andreea332 a răspuns:

Nu cred...La 9 ani?
Hai ma sa fim seriosi.

| Hincu_Leonard_1988 a răspuns (pentru ionutcelmare123):

Frate, tie nu ti se pare normal ca vrea sa si-o traga de la 13 ani dar nu te gandesti ca are gagic de la 10