| Anny1 a întrebat:

astazi am fost la olimpiada de biologie faza pe localitate, hunedoara. si am obtinut un punctaj de 72. e bun? 72 din 90, ca 10 au fost din oficiu...credeti ca as putea ajunge la etapa judeteana.

Răspuns Câştigător
| Chrisz a răspuns:

E destul de bun, felicitari! Succes pe mai departe (daca vei continua) happy... Apropo, unde anume in Hunedoara stai?big grin

4 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Depinde si de la ce punctaj poti intra in etepa judeteana. 72 din 90 e un punctaj bun dupa mine. Cel mai bine este sa astepti iar daca ai intrat bravo. Daca nu ai intrat asta e. Nu e o tragedie. Noroc sa treci la urmatoarea etapawinking

| nesuferit a răspuns:

Am fost si eu acum ceva timp si am obtinut 14, e bun ce ziceti

| Anny1 explică (pentru Chrisz):

Brad :d

| Chrisz a răspuns (pentru Anny1):

Eu sunt din Hunedoara, oras happy...Imi poti da un mesaj cu id'ul tau?:*big grin