| OttoGiani a întrebat:

Cand barbatii se dezvirgineaza ii doare rau?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

NU!
Durerea e mai mult decat suportabila,e vorba de o usturime mai mult,datorata desprinderii frenului de preput,daca si cand se va intampla asta!
Pentru ca exista barbati care traiesc toata viata cu frenul nerupt si au cea mai fiziologica si normala viata sexuala.
E posibil ca tu,intreband despre dezvirginare, sa te referi si la primul contact sexual, ei bine, nici asta nu doare. Uite, citeste si informeaza-te.Te rog!
http://www.prieteni.ro/......1-593.html
http://www.sexpert.ro/......_atei.html

16 răspunsuri:
| andreiush25 a răspuns:

Nu prea...acum depinde de la baiat la baiat.
In majoritatea cazurilor este o durere amestecata cu placere big grin. Incearca si tu!

| motanelu03 a răspuns:

Depinde de baiat.dar pentru majoritatea e placere laughing)

| ReiVaN a răspuns:

Da, cica unii mor.

| hibrid112 a răspuns (pentru ReiVaN):

Nu te lua dupa asta nu stie ce vb are 10 anihappy.Nu e o durere nesemnificativa, mai mult simti placere, sunt situati in care ustura putin dar depinde si de organismul tauhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pe fete le doare mult mai tare, crede-mă.
Simt şi ei o durere, dar în niciun caz nu simt ca noi.
Te pup!

| ReiVaN a răspuns (pentru hibrid112):

Stai chill omu`, am experimentat senzatia, am si eu o varsta happy. Doar faceam misto.

| dreamgirl94 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin dezvirginare..cand iti faci laba te doare?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| gabytofan a răspuns:

Nu doare de loc depind acum daca zici durere in sens de placere da doare foarte rau laughing

| Ycu a răspuns:

Kill it before it lays eggs

greece12
| greece12 a răspuns (pentru ReiVaN):

Sincer,este exact ce mi-a venit sa raspund, vazand intrebarea!
Plin drumul de cadavre!laughing

| ReiVaN a răspuns (pentru greece12):

ce-i mai grav e ca epidemia loveste mai multi indivizi, de la varste cat mai fragede. si leac inca nu exista.

greece12
| greece12 a răspuns (pentru ReiVaN):

Stiu si ai dreptate, ne-o confirma zilnic!

| dizad a răspuns:

Nu doare aproape deloc

| drhotzu a răspuns:

Da frate te doare de te caci pe tine... simti cum iti cade un coi in talpa!

| OttoGiani explică (pentru greece12):

laughing)))