| cHoCollaTeFllory a întrebat:

Cat de rusinos ar fi' sa scriu asta. O v-oi facehee hee.
Acum un an, am cunoscut un baiat.
[Sa trecem la 'subiect' ]
Vrea sa se culce cu mine.Sunt ff timida.Nu prea stiu ce sa fac.Atunci cand ma dezbrac, pur si simplu:-s. Nu sunt obisnuita sa ma dezbrac de fata cu alta persoana.Mentionez ca sunt virgina. Am inteles ca doare ff tare dezvirginareahee hee Este adevarat? si cum as putea sa scap cat de cat de ea. Si de "rusinea" care o amstraight face.
>Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| phantomitza a răspuns:

Nu fa prostia asta crede-ma daca simti cu adevarat sa o faci,, nu stiu gandeste-te foarte bine o sa te lase pana la urma nu iti da virginitatea pentru ala oricare ar fi o sa ai de suferit in viitor nu merita daca te iubeste nu iti cere asta te va astepta pana cand vei fii pregatita cu adevarat,, SA NU FACI PROSTIA ASTAA!

7 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Chiar crezi ca merita sa-ti pierzi virgintatea cu ala?

| lolytagirl a răspuns:

Poi eu zc ca te cam grabesti si ai mentionat ceva d genul:Vrea sa se culce cu mine.Dar tu vrei asta adica vrei sa iti pierzi virginitatea cu el? Chiar crezi ca esti pregatita sa faci acest pas. Simti macar ceva pentru. el? Crezi ca merita? Ar trebui sa te mai gandesti...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De ce ai vrea sa-ti incepi viata sexuala cu un barbat care vrea doar sa se culce cu tine? Rusinea si inhibitiile tale sunt date tocmai de faptul ca nu va iubiti, ca nu exista intimitate intre voi. Ele vor trece de la sine cand vei fi intr-o relatie adevarata, in care veti vrea amandoi sa faceti dragoste, sa va daruiti, nu doar sa obtineti placere fara obligatii.

| alexandra225 a răspuns:

Ma eu ti'as da un sfat sa pui muzica romantica pe fundal si in acele momente sa te gandesti la un o scena dintr-un film de dragoste si incearca sa transformi in mintea ta clipele frumoase intr-un film dinacela. Nu te gandi ca te va durea sau cat de dureros va fi acel moment ca durerea actioneaza mai mult psihic cu cat te gandesti mai mult ca te va durea si cu cat amplifici frica cu atat durerea creste. Ai putea bea putin vin rosu la inceput impreuna cu el. Imbraca-te in ceva sexy si in mintea ta sa te gandesti ca tu il stapanesti asta il va exicat foarte mult atat pe el cat si pe tine deaorece vei crede in fortele tale cu mai multa tarie. Si inca un mic detaliu daca vei fi excitata durerea va fi mult mai mica. Iar la mine cand am facut sex prima data am facut intr-un loc sigur (la mine acasa) trebuie sa mentionez ca trebuie sa fi sigura ca nu te va prinde mama tata fratele etc... Si ar mai fi un secret insa nu ti-as spune ca ar fi bine sa il faci daca nu sti prea multe despre acea persoana fara prezervativ insa sincer ti-as zice sa nu faci lucrul asta ca nu poti sa stii ce se poate intampla. Bafta noi iti tinem pumnii sper ca ti-am fost de ajutor cu aceste mici secretewinking fundita

| elasexygagica a răspuns:

Cu rusinea asta o sa ramai fara iubi surioarasad

| alexandra225 a răspuns:

Nu te ti de cuvant cu fundita macar unul dintre noi trebuia sa primim o fundita pentru ca ne-am gandit la tine si ti-am dat un sfat, parerea noastra.Lasa eu cel putin o sa evit sa raspund la intrebarile tale - nu esti de incredere

| cHoCollaTeFllory explică (pentru alexandra225):

Draga mea. O.o Ce te sufoci atat? Va multumesc pentru raspunsurile primite. Pur si simplu' am vrut sa-i dau ei fundahappy. Vre-o problema? Ok, nu`mi mai raspunde la intrebari. Crezi ca ma superi cu ceva sau? Nu, cu nimic!happy O zi buna! pa-pa