| Deny28 a întrebat:

Ce ati face daca ati prinde-o pe mama voastra in timp ce face sex cu amantul ei?

Am patit asta si nu stiu ce sa fac...

18 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Tatal tau mai este in peisaj,sau mama ta este o femeie libera, daca mai exista tatal povestea e urata si incurcata, daca ii vei spune, foarte posibil sa se ajunga la divort si nu stiu daca iti convine, cred ca cel mai bine ar fi sa discuti prima data cu mama ta acest subiect delicat si sa ii spui ca nu vrei sa ai parte de o familie destramata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îi spun imediat tatălui meu.

| PsihopatX3 a răspuns:

Aş avea o stare de greață şi mi-aş şantaja mama cu asta.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cati ani ai? tatal tau exista? cum se impaca mama+tata?
Mai da ceva detalii.
In general, noi nu trebuie sa n e bagam in problemele parintilor doar daca suntem majori.
O seara bunahappy

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Daca consideri ca mama ta este personajul negativ, ar trebui sa porti o discutie doar cu ea si sa o intrebi de ce a facut asta. Daca consideri ca nu are rost si doar ar aduce certuri, incearca sa uiti asta si sa te prefaci ca nu s-a intamplat niciodata. Bineinteles daca se repeta poveste trebuie sa ii spui tatalui tau si de acolo ei decid ce vor face.

Bafta!

| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz nu este treaba ta. Parintii tai sunt cei care vor rezolva intr-un anumit mod problema. Cauzele pot fi multiple si tu la varsta ta esti inca incapabil sa le intelegi pe deplin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce tatalui tau? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

să se despartă de ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tu n-ai citit bine întrebarea: "Ce ati face daca ati prinde-o pe mama voastra ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aa, greseala mea atunci.
Dar chiar ai face asta? thinking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

da. tu nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, probabil as santaja-o cu asta pana ar ceda sub presiune si ar ajunge sa marturiseasca singura laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

ce malefică rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti vezi de probleme tale. nu te doare viata privata a mamei

| Mieeez666 a răspuns (pentru caramela):

Pai tu nu esti major? laughing

| EmanuelKant a răspuns:

Join.

caramela
| caramela a răspuns (pentru Mieeez666):

Ah...am omis sa scriu un cuvant "noi copilasii sa nu ne bagam doar daca suntem majori"
Eu sunt destul de majora.
O zi bunahappy

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Profită de ocazie poate o să iti cumpere ce vrei daca ii spui ca o sa-i povestesti lui taica-tu ce ai vazut