| anemona44 a întrebat:

ce inseamna cand inainte sa intrati in casa un tip iti zice ca vrea sa te intrebe ceva fata in fata, a doua zi si nu vrea sa iti zica pe skype sau pe alta retea de socializare? oare ce vrea sa ma intrebe? ar trebui sa imi fac griji?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrea sa te intrebe daca-ti place inghetata!
De ce-ti faci griji inainte de a afla ce vrea?
Maine iesi afara si intreba-l!

| XxBlueRosexX a răspuns:

Vrea sa te intrebe ceva care nu poate fi spus pe skype si e mai bine sa iti spuna live.

| cyupaku a răspuns:

Eu zic sa nu te risti...e cam dubios

| sweetangels a răspuns:

Ia spune-i ca tu nu vb cu straini si ca daca are ceva de zis, sa o faca pe mess. Nu te lasa manipulata, ca cine stie ce apucaturi mai are

| anemona44 explică (pentru Violleta2022):

Mi-a spus ca nu este o intrebare banala

| anemona44 explică:

De asemenea as vrea sa precizez ca azi mi-a spus si ca vrea sa imi dea ceva cand iesim afara si nu a vrut sa imi zica ce

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate vrea sa te intrebe daca iti place de el sau daca vrei sa fii cu el.

| Violleta2022 a răspuns (pentru anemona44):

Deci, a avut timp sa-ti spuna ca nu-i o intrebare banala, dar nu a putut sa-ti puna intrebarea?!
Ciudata metoda de a discuta cu cineva!

Dar cum nu putem ghicii de nici un fel, va trebuii sa ai rabdare pana te intreaba.

Oricum, daca ti se pare ca este periculos, spune-le parintilor si vor actiona ei, iar tu, stai departe de ala.

| missfatadelatara a răspuns:

Te cere de nevastă.