| justasking1 a întrebat:

Buna, TPU. Ce inseamna cand un barbat iti spune "te vreau toata/total"?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa faca sex cu tine in toate felurile.

26 răspunsuri:
| justasking1 explică (pentru Violleta2022):

Cum adica? Nu vreau sa sune infantila intrebarea, dar e vorba de cineva care iti poate fi tata gen...mna, sa spuna asa, dintr-o data chestia asta, parca nu-ti vine a crede. Aluziile au fost putine si subtile, apoi...te iubesc, te vreau toata, te vreau total.
Am dat mai multe detalii ca sa vad daca sensul ti se pare acelasi

| Violleta2022 a răspuns (pentru justasking1):

Nici un tata de pe fata pamantului nu-i va spune vreodata fetitei lui ca o "vrea toata" pentru ca acest vrut toata are o conotatie pur sexuala si numai un debil mintal ar putea avea intentii de incest asupra propirului copil, deci este total exclus ca tatal sa-i spuna asa ceva fetitei lui.

Cand cineva iti spune ca te iubeste si te vrea toata, inseamna clar ca te doreste sexual atat d emult incat vrea sa faca orice tip de sex cu tine (oral, vaginal si probabil anal), ca sa te simta toata a lui, prin toti porii si orificiile.

| justasking1 explică (pentru Violleta2022):

Doamne fereste....multumesc! Mna, refuzam sa cred ca merge pana acolo conotatia. Nu e tata vitreg, e cineva care dupa varsta ar putea fi tata...ce sa zic, unii considera ca "dragostea n-are varsta", dar e gresit!
Iti multumesc frumos pentru lamuriri!

| Violleta2022 a răspuns (pentru justasking1):

In cazul asta barbatul ala mai in varsta este PEDOFIL si se da numai la fetite, fiindca este bolnav mental si isi doreste sa le supuna sexului in toate felurile, in nebunia lui.

| justasking1 explică (pentru Violleta2022):

Sa spunem ca are dublul varstei celei cui ii declara dragostea totala, fata nefiind minora, dar TOTUSI...da, este exagerat! Bine ca nu prea sunt sanse sa se intalneasca, dar eram curioasa de intelesul expresiei "Te vreau total".

| Violleta2022 a răspuns (pentru justasking1):

"Te vreau total". este o declaratie cu tenta sexuala!
(asta ti-am mai spus)

daca barbatul varstei feteie, si amandoi sunti majori, atunci este vorba doar de o realtie pur sexuala, fiindca ala este doar un curvar acre asta face, ii plac fetele si femeile foarte tienre cu care are sex si dupa ce se satura, se muta la urmatoarea victima.

Asta nu va fi niciodata o relatie de dargoste, ci pur sexuiala!

| justasking1 explică (pentru Violleta2022):

Iti multumesc frumos de raspunsurile tale intelepte! Asa e, e un afemeiat care vaneaza fete/femei tinere...o fi avand frustrari din adolescenta..nu stiu exact, dar e ridicol si deplasat, imi era rusine sa si cred intelesul real al expresiei.
Multumesc, ai funda de la mine!

| Violleta2022 a răspuns (pentru justasking1):

Poate ti-ai dat seama ca sunt o femeie matura, trecuta prin viata si da, am avut de aface cu asemenea curvari pe care nu i-am agreat niciodata.
Practic imi repugna ideea sa fii jucaria lui sexuala doar ca sa-i satisfaci lui organul din pantaloni si apoi sa te arunce, mutandu-se la o alta fata.
Nici nu trebuei sa-i dai vreo atentie unuia ca asta, fiindca nu sunt normali la cap si nu este iubire ce vrea el, indiferent cate vorbe frumoase iti spune, fiindca este deja versat in minciuni, ca sa convinga femeile tinere si prosute ca sa-i dea ceea ce vrea el.
Sunt barbati pe lumea asta pentru toate femeile, dar daca esti cat de cat inteligenta nu cedezi niciodata in fata unuia care in disperarea lui sa obtina doar sex.
Asta este si motivul pentru care tot spun fetelor din ziau de azi sa nu cedeze sexual, pana nu se convinge ca-i dragoste sincera si din partea baiatului, ca al baieti erectia din pantaloni ii spune lui ac poate sa iubeasca toate fetele si femeile de pe pamant, cand de fapt este doar instinctul animalic din el.

| justasking1 explică (pentru Violleta2022):

Asa este, dar cum pot fi testati?
Tipul ii stie familia fetei, i-a zis ca n-o iubeste prieteneste ci total, tot cu total era...

| justasking1 explică (pentru justasking1):

Ma refer cum poti testa unul care pare normal, dar e doar un obsedat cu aceleasi ganduri, care se ascunde bine.

| Lupuaremere a răspuns (pentru justasking1):

I-ai dat funda, acum la revedere, nu-ți mai răspunde laughing)))

| Violleta2022 a răspuns (pentru justasking1):

Asta nu are nevoie de testare, odata ce are de 2 ori varsta fetei, este clar ca nu poate fi vorba de o relatie de indragostit, ci doar sex.

| AdioTPU a răspuns:

Că gen vrea sa te sărute, să te mângâie, să facă sex cu tine, all inclusive.

| anonim3247 a răspuns:

Mai înseamnă - Te vreau nevasta mea - adică să fie cu el toată viața.

| dullcat a răspuns:

E o invitatie pentru sex.

| Mda01 a răspuns:

Te vrea sa faci tot: mâncare, sex și curățenie, că nu degeaba zice că vrea tot =)

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sex salbatic ca in filmele western cu cowboy

| ania a răspuns:

Nu mare lucru, ca vrea sex și atât.

| justasking1 explică (pentru Violleta2022):

Acum a spus ca ce ghinion ca nu e mai mic de varsta...insa...
Ce vrea sa spuna cu acel "insa"? Ca totusi e ca aia tineri?laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru justasking1):

Si-a dat seama ca nu te poate prostii, ca nu-ti plac "batranii" si inca nu i-ai picat in plasa.
Este un joc smecherest ca sa atraga fetele naive.
daca nu i-ai picat in pasa cu "te vreau toata" macar sa-i pici in plasa de mila ca-si recunoaste vina si-i mai in varsta ca tine si dornic si el de tinerete.
Sincer, mi se face scarba de toate smecheriile astea de curvar in calduri, care nu se poate abtine sa nu foloseasca tot ce stie, ca se te convinga sa-i cedezi fizic.

| justasking1 explică (pentru Violleta2022):

Sarumana, v-am intrebat pentru ca am vazut ca ii cititi perfect. Pai, nu e nici vreun bogatan macar, si da, probabil vrea din milălaughing a zis ca vrea casatorie, după faza cu "te vreau total"...dar stie ca nu se poate.dar nu se dă batut, e obsedat

| justasking1 explică (pentru Violleta2022):

Ma gandeam ca atunci cand a zis "insa" urma sa spuna ca e la fel dw breaz ca aia tineri in patlaughing probabil daca il intrebam asa ar fi continuat

| Violleta2022 a răspuns (pentru justasking1):

Nu ar trebui sa mai stati de vorba de asemena curvar, ca inrcaearca absolut toate tricurile ca sa-i cazi in pat, fiindca nu suporta ideea sa nu te aibe si pe tine in palmaresul lui de cuceriri.
va ajunge de se va milogii d etine, sa-ti spuna ca te ia de nevasta, dar cu siguranta va vrea sa te probeze sexual, inainte de casatorie.
Asemenea barbat nu este bun de sot, fiindca antura lui este sa nu-si ia obligatii pentru nimeni, singura lui pasiune este sa-si satisfaca continuu madularul din pantaloni cu cat mai multe femei.
Sfatul meu este sa nu mai pierzi timpul cu acest barbat, nici macar sa discuti, fiindca te va tenta cu ceva pana la urma sa-i cedezi si isi va bate joc de tine in toate felurile posibile, asa cum ti-a spus metaforic, in prima faza, ca te vrea total dupa care sis va lua revansa cand te va anunta ca te arunca ca pe o carpa, ca nu-i mai trebuiesti, odata ce si-a satisfacut organul cu tine.

Nu mai pierde vremea cu acest curvar, ca nu s eva schimba niciodata si nici nu se va transforam in printul sarmant pe care-l viseaza orice fata!

Fa-te libera si iesi cu un baiat d evarsta ta, unul simplu dar linistit, unul care sa te aprecieze pentru ce esti, pentru cum esti si care s ate iubeasca in fiecare zi cate putin, nu "toata, dintr-o data" cum vrea curvarul

| justasking1 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc frumos pentru raspunsuri. El se baga in seama, rar ii raspund. E insistent, oricum. Familiile noastre se cunosc, culmea. Daca mai zice ceva traznit si nu descifrez, deschid topic noulaughing
O seara linistita!

| Violleta2022 a răspuns (pentru justasking1):

De ce nu-l blochezi?
Faptul ca-i raspunzi inseamna ca te complaci in jocul lui si el continua, pentru ca tu accepti acest joc care-i spune lui ca esti dispusa sa-l joci.
Ca sa fie clar pentru toti, va trebuii sa-l blochezi peste tot ori sa arati mesajele lui la parintii tai.

| justasking1 explică (pentru Violleta2022):

Asta am facut, chiar azi