| Fundita a întrebat:

Cred ca am mai pus intrebarea asta o data laughing. Uitati, sunt cu un baiat de 2 saptamani,si suntem la aceeasi scoala. Mai vorbim si la scoala,dar mai mult vorbim pe mess. El tot imi zice ca ma place,dar si la scoala cand vorbim,eu nu prea spun multe,si ma fac rosie ca racul >:" Ce sa-i zic? Pe mess i-am zis ca il plac, dar la scoala mi-e rusine sa vorbesc cu el. Si a mai intervenbit ceva destul de nasol.mie inca imi place de fostul meu prieten, si lui ii e un pic cam ciuda ca am o noua relatie, cu un alt baiat. Tot ma intreaba de fiecare data (fostul intreaba) ca "Ce mai face noul tau iubit?"..si partea cea mai "tare" este ca suntem toti 3 la aceeasi scoala.laughing

Răspuns Câştigător
| adinaluiza a răspuns:

Uh lala:X ei bine draga meabatting eyelashes si eu am patit la fellaughing de fapt inca ma mai "zbat" in problema asta, deci sfatul meu e urmatorul : nu.l pierde pe actualul [-x fostul daca a devenit FOST inseamna ca nu te.a meritat. Incearca sa vorbesti mai mult la scoala cu prietenul tau, chiar daca simti ca o sa explodezi in interior, depaseste.ti limitele:* incearca sa te duci tu la el sa vorbiti, prinde-l in brate pe furis, ia-l de mana tot pe furissmug si cand se asteapta cel mai putin pupal pe obrazbatting eyelashes demonstreaza.i ca tii la el>:d< iar fostulsa.si vada de treaba lui angry incearca sa vorbesti cat mai putin cu el fiindca ii vei trezi suspiciuni actualului, el vrea doar sa bage strambe intre tine si prietenul tau, iar daca te.ai intoarce la fostul.straight face ei bine ar fi cea mai mare gresealaI don't want to see iti spun din experientalaughing nu mai stiu ce sa iti mai ziclaughing bafta:* sper ca ti.am fost de folosbatting eyelashes

| Fundita explică (pentru adinaluiza):

Adina,chiar m.ai ajutat mult cu sfatul tau:*! Mersi! Dar este o mica problema blushing Mie imi place de amandoi..adica actualul e draguut, dar fostul e si mai dragut laughing

| adinaluiza a răspuns (pentru Fundita):

Pai nu stiulaughing tu decizi, doar sa nu regreti mai tarziubatting eyelashes:*

3 răspunsuri:
| MariaaaaLm a răspuns:

Aceeasi pproblema am si eu ca tine exact la fel cand vb cu el ma inrosesc ca racul chestii sa mai vb baga id meu de mess maria_mariuca14