| nikolle08 a întrebat:

:* Cum as putea sa invat sa sarut fara un partener? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| CGF31 a răspuns:

Sarutul este o arta, nu o lectie ca la limba romana sa o inveti.

13 răspunsuri:
| NnDWtf a răspuns:

Invata cu un partener cu care sa nu ai o relatie de exemplu.
Pot sa te invat eu daca esti din Bucuresti.

| BlackheartQueen a răspuns:

Cam greu fara partener.

| sensualus a răspuns:

Pai in stilu asta, mai incolo ai putea intreb si cum sa te **** fara partenerlaughing). de ce crezi tu, ca trebuie neaparat sa inveti a saruta? pofta vine mancand. ce l mai senzual sarut e cel care vine firesc, asa cum simti sa faci atunci, sa ti exprimi natural sentimente. si mai apoi in timpul relatiei sarutul devine divers prin practica si o anumita tehnica care se descopera in toiul pasiunii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NnDWtf):

rolling on the floor. Ce abordări mai nou pe tinerii internauţi...

| suităr a răspuns:

Cu mâna.ia vezi?

| NnDWtf a răspuns (pentru anonim_4396):

Era la caterinca inteligentule. Am prietena de 1 an jumate. Hf.

| W3R4 a răspuns:

Aproprii degetul mare de cel arătător, şi dă-i drumu'!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NnDWtf):

Chiar nu trebuia să spui asta. Acum i-ai distrus speranţele bietei fete care a pus întrebarea.

| grab a răspuns:

Cu oglinda...

Sau ia o rosie din frigider, musca din ea o data apoi saruta ce-a ramas din ea, asa mozol cu agravante! happy

Dupa ce inveti, filmeaza-te si pune aici la "Trivia/Amuzante".

Bafta!

Uite altii au invatat si sa *** fara p i 2 da, vezi "American Pie 1" happy

| Robery568 a răspuns:

Te duci in fata oglinzi si incepi sa exersezi, simplu, nu-i asa?

| Annyya a răspuns:

O sa iti saruti iubitul, o sa vezi ca nu e asa greu.

| Ajutatorool a răspuns:

Daca ai caine sau pisica da-i drumul.