| anonim_4396 a întrebat:

Cum este primul contact sexual? Este foarte dureros? Este placut? Cine imi raspunde la cele 3 intrebari primeste fundita! Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Da este dureros, dar daca dimini durerea pentru dragoste face de 100 ori acel durere. nu este nimic mai presus ca dragostea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de partener, de comportamentul din timpul actului propriuzis.Numai bine.

| Amelya02 a răspuns (pentru NatureSelf):

Diminuezi nu 'dimini' happy

Si ca sa raspund la intrebare, din auzite am inteles ca este dureros prima data, placut nu are cum sa fie, nu am experienta dar e si logic ~

| NatureSelf a răspuns (pentru Amelya02):

Terog lasa-ma acum, poate alta data ne contra zicem. nu acum

| Amelya02 a răspuns (pentru NatureSelf):

Nici nu intentionam sa ma contrazic iar cu tine straight face

| NatureSelf a răspuns (pentru Amelya02):

Bine te apreciez. :*

| djmk1988 a răspuns:

Poate fi dureros dar si placut in acelasi timp. Singurul lucru care conteaza este elasticitatea himenului la fata care permite o penetrare usoara/foarte grea. Dar daca exista si dragoste, se trece usor peste orice.

| Life4Fun a răspuns:

Dureros si placut in acelasi timp si o senzatie de :,, Wow nu-mi vine sa credlaughing'