| alina7322 a întrebat:

Bună TPU Cum îmi dau seama dacă unui băiat îi place de mine sau vrea decât o aventura va rog ajutați - mă!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu unu vreau sex la inceput apoi vad daca esti buna si de ceva serios mai mult decat sex,daca esti vreau o relatie, depinde de tine,o fata serioasa nu se va culca a doua zi cu unu, conteaza si daca are ce vorbi cu tine vezi si tu ce vrea de la viata,eu isi spun din experiența eu cand ma vad cu una vreau sex ca e ceva normal,daca are ceva in cap si ma satisface si personalitatea ei ma gandesc si la ceva serios, dar sunt baieti care nu au gasit iubirea si nu stiu ce inseamna iubirea si cred ca iubire =sex, asa ca ei cauta sex atat dupa parera lor =asta inseamna iubire, in lumea noastra iubire =slabiciune, desi noi vrem sex de la voi ca asa suntem programati genetic, de asta vorbim cu voi ca speram la sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Este imposibil de a reusi/putea determinat dinainte scopul real sau caracteristica si aspectul adevarat, cert al oricarei prietenii privind statornicia, stabilitatea si persistenta relatiei respective si dupa ce va fi intretinut sexul de dezvirginare, sau daca prin absolut toata/intreaga,, activitate'' depusa nu s-a urmarit atingerea unui obiectiv precis si anume cel care reprezinte doar satisfacerea unei simple dorinte de aventura, dupa care totul sa se termine ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Dragostea si iubirea de multe ori reprezinta o actiune riscanta dar fiecare este dator de a-si incerca...norocul. Multa sanatate!

| Otto19 a răspuns:

Asta iti poti da seama din comportamentul lui si nu te baga in pat cu el daca te iubeste te asteapta

| LoveSleep a răspuns:

Hannah Baker, tu ești?

| RAY a răspuns (pentru Otto19):

Noi barbati vorbim cu ele din cauza dorintei sexuale da, deci cum sa o iubeasca daca abia a cunoscut-o, numai vorbesc ca noi nu stim cand iubim, un barbat ignora mereu sentimentele, emotile, noi vrem sex la inceput ca doar asa suntem programati, apoi ca apare iubirea e altceva, de ce sa astepte? sa il bage in zona prieteniei sa profite de el si sa nu primeasca nimic de la ea

| alina7322 explică:

Am înțeles RAYTM dar nu toți băieți sunt așa