| MissBlack a întrebat:

Cum iti dai seama ca prietenul tau vrea sa se desparta de tine? Ce comportament are fata de tine? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| Bebbe133 a răspuns:

Pai de obicei eu zic ca simti si tu, dar are un comportament mai distant, in general, indiferent sau chiar absent. Adica tu sa vorbesti. Iar el sa se uite pe pereti. Daca simti si tu ca ceva e in neregula si ca se poarta aiurea cu tine. Ai putea chiar tu, sa te desparti de el ca sa vada ca nu esti fraiera. happy Sper ca te-am ajutat! :*

14 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

De obicei se comporta mai rece fata de tine, adopta un comportament mai dinstant.

| neutrino a răspuns:

Incepe sa te duca cu presul.

| MissBlack explică (pentru M25M):

Multumesc frumos, pt.raspunshappy

| ema_2625 a răspuns:

Se poartă diferit faţă de cum era înainte,nu mai vorbeşte des la telefon,caută motive mereu, se supără din orice, îţi face în ambiţie, te evită, face glume de prost-gust

| M25M a răspuns (pentru MissBlack):

Nu ai pentru ce. Sfatul meu este sa nu te macini, sa stai acum sa ii observi comportamentul sa iti creezi scenarii care sa te framante psihic. Vorbeste cu el, sincer, deschis si afla direct de la el. Doua lucruri se vor intampla ori temerile vor fi alungate fiind doar o impresie a ta, ori iti vor fi confirmate gandurile dar macar nu vei luata prin surprindere, vei sti ce sa faci.

| MissBlack explică (pentru M25M):

Ai dreptate.multumesc de sfaturi:*

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Variaza de la persoana la persoana.

| anonimguy3 a răspuns:

Pai nu-ti mai raspunde la telefon.Cauta mereu motiv de cearta cu tine, e mai nesimtit cu tine...si dastea...ai grija success!

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Daca nu se compoarta ca de obicei si face multa ciutateni.

| LaNaibaa a răspuns:

Se comporta mai indiferent.`

| Mlov3u4ever a răspuns:

Poi nu prea mai vb cu tine, poate sa-ti dea de inteles prin mesaje, s-au gaseste motive de suparare din orice.happyPa

| dragos9234 a răspuns:

TE ignora, nu te mai suna, nu mai este la fel de afectiv ca inainte.

| MissBlack explică (pentru Bebbe133):

Da,simt doar ca nu vreau sa recunosc...imi este foarte frica sa il pierd din nouhappy

| Bebbe133 a răspuns (pentru MissBlack):

Pai tu esti cu el, dar deja l-ai pierdut. Degeaba e aproape de tine, daca nu simte mai nimic pentru tine.Si cand simti, ce simti e adevarat. O sa vezi, ca tot il vei pierde ca ii dai tu papucii sau nu. Tot tii da elwinking sad