| Riri0304 a întrebat:

Cum pot castiga increderea unui baiat dupa ce o fata l-a convins sa nu aiba incredere in mine? El vorbea cu mine si cu ea foarte sincer si ea spunea la toata lumea si dadea vina pe mine...ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Rawwrr a răspuns:

Bună. Cred că e cazul să purtați o discuție, așa că, trage-l un pic la o parte și întreabă-l ce îl face să creadă că l-ai trădat. Nu tot ce zboară se mănâncă! Plus, cu ce te-ar ajută pe tine dacă l-ai fii trădat?! Nu are sens. Explică-i totul și va înțelege. Succes, te pup. kiss

2 răspunsuri:
| Riri0304 explică (pentru Rawwrr):

Multumesc pentru sfat a mers dar inca totusi nu ii arat atat de multa incredere dar nu mai e ca la inceput big hug Multumesc

| Rawwrr a răspuns (pentru Riri0304):

Cu placere. kiss