| Admiraljoker a întrebat:

Bună TPU, Cunoaște cineva o carte sau niște site-uri online despre cum se pot cuceri femeile, sau despre psihologia lor? P.S întreb pentru un " prieten"

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Exista site-uri, si diferite persoane care se ocupa cu chestii de acest gen, doua din ele ti-au fost prezentate mai sus de alti utilizatori.
Acum, din punctul meu de vedere, sa nu iei totul de-a bune din ce spun acele persoane.
Au si ei o oarecare dreptate, insa vor sa te faca sa te consideri si dependent de serviciile si produsele pe care ti le ofera.
De asta, cel mai bine ar fi sa-ti dai seama singur de cum "functioneaza" femeile. Iar asta o inveti singur in timp, gafand, si analizand.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ai ce sa cucerești dacă nu exista atracție fizica, totul e vrăjeală ce face, plus ca promovează curvia și nu relația și iubirea

| Admiraljoker explică (pentru RAY):

Nu știu ba odată am ieșit cu una în oraș ne-am plimbat cu mașina lui maica-mea, a doua a zi n-a mai vrut sa iasă cu mine ca n-am mai avut mașina, și sa combinst cu un țigan... Cine **** mea pot ințelege femeile astea

| Werrich a răspuns:

Sigur, eu urmaresc pe Loren Loghin de la Fara Sens TV pe YouTube. Aici sunt cartile lui:
https://farasenstv.ro/

| alexalx1234 a răspuns (pentru Werrich):

Ăla e doar un terminat care profită de pe urma celor care îi cumpără jafurile alea de cărți.

| Werrich a răspuns (pentru alexalx1234):

O ora de coaching e 500 lei.

| EcceHomo a răspuns (pentru Werrich):

Știi cât de ușor se poate publica o carte? Nu cred ca trebuie să ne uităm în gura tuturor frustraților care cred că au răspunsuri pentru toate întrebările.
Mai rămâne să găsesc în librărie o carte despre psihologia femeii scrisă de Ray. happy
Dacă vrem, putem afla singuri adevărul.

| yooshi a răspuns:

NU LOREN LOGHIN.
(Sau orice alt terminat care se da drept coach.)
Tot ce trebuie sa faci e, sa ai grija de tine, putin stil, o personalitate okay, fara misoginie; respecta si nu invalida sentimentele femeilor si sa stii ce e ala consent.
Ah si sa realizezi ca nu toata femeile cu care interactionezi vor sa se culce cu tine sau sa fie intr-o relatie si ca nimeni nu iti datoreaza nimic.
"Psihologia" femeilor nu exista, toate persoanele sunt diferite. Femeile au cerinte diferite, la fel ca barbatii; unele pun accent mai mult pe personalitate, poate altele nu. Just be a decent human being.

| Adolf8 a răspuns:

Caută pe Google. Pe YouTube există Arta Seducției. Însă să nu iei tot ce spune pe cuvânt doar părțile bune, o femeie merită respect și onoare însă niciodată să nu aduci o femeie într-o ipostază greșită când ea spune nu este nu.

| NickArrow a răspuns:

Arta seductiei pe Youtube si Taher Sonu pe Instagram

| Werrich a răspuns (pentru NickArrow):

Taher Șonu va fi jurist in emisiunea "Căsătoriti pe nevăzute" de la ProTV.