| anonim_4396 a întrebat:

daca un baiat iti spune ca esti o frumusete rara, ce ar fi trebuit sa insemne asta?

18 răspunsuri:
| boylivgume a răspuns:

Ce ar trebui sa insemne* greseala!

| raluk27 a răspuns:

Vrajeala. Pune-l sa detalieze. Ce fel de frumusete? Si de ce rara?

| BeBeAdE a răspuns:

Depinde de baiat... poate sa insemne ca esti bune (scuze pentru adresarelaughing) sau chiar esti frumoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| boylivgume a răspuns (pentru raluk27):

Raluk, el a facut referire la aspectul meu fizic!

| boylivgume a răspuns:

Sunt mai multe peroane care mi-au spus ca sunt o adevarata frumusete ( nu ma laud, deci va rog frumos sa nu ma intelegeti gresit), printre care si fete.Intrebarea este : ar putea acel baiat sa aiba vreun sentiment pentru mine?

| neutrino a răspuns:

Inseamna ca stie sa minta frumos.

| LorenaAnca a răspuns:

Depinde de baiat. Ori a vrut sa zica ca esti buna si ca vrea sa te vrajeasca, ori esti cu adevarat frumoasa pentru el.

| boylivgume a răspuns (pentru boylivgume):

Persoane*

| boylivgume a răspuns (pentru boylivgume):

Persoane

| Schatzyyyyy a răspuns:

Poate te place, sau poate are alte intentiidevil

| Bubulin4ik a răspuns:

Ii place de tine, si poate si mai mult vrea sa fie cu tine!

| mona a răspuns:

Inseamna ca te place mult, ii esti draga

| h3r a răspuns:

E praf la agățat.
De unde a luat-o, de la Fernando?

| amalia025 a răspuns:

Pai, esti o frumusete rara. De ce sa nu pui aspectele rele mai intai? Poate ii esti foarte draga si tine la tine desi nu pot sa neg ca exista si alte specimene care sunt puse pe agatat. Numai tu poti stii raspunsul. Multa Bafta!

| mariumarius a răspuns:

Agatat...laughing))

| Spex188 a răspuns:

Ca esti o frumusețe rara, adica o frumuseta nemaintalnita.

| raluk27 a răspuns (pentru boylivgume):

Dai prea mare importanta unui compliment legat de fizic, care nu stii in ce masura a fost sincer. Toti baietii carora le place o fata, ii spun ca e frumosa, sub o forma sau alta. Ce e asa wow? Din moment ce se da la tine, ce vrei sa-ti spuna? Treci peste complimentele astea. Mai importante sunt faptele si comportamentul. In functie de astea vezi daca e sincer sau nu.