| Biee16 a întrebat:

Bună, TPU. De ceva vreme mi s-au reaprins sentimentele pentru un baiat cu care am mai fost impreuna dar l-am înşelat. nici acum nu stiu de ce am facut asta pentru ca eu inca il iubesc. in fine, il vreau inapoi dar mai e o problemă eu nu sunt în țara momentan, vin tocmai in septembrie daca i-as da mesaj ca il vreau inapoi oare ar tine relatia asta? P.s: m-a iubit mult si eu inca cred ca ma iubeste. Mersi anticipat. Dau fundiță

Răspuns Câştigător
| TroubleInParadise a răspuns:

Depinde de persoana...ar trebuii sa incerci. daca te-a iubit o sa accepte.dar depinde cum te-ai despartit de el si de cat timp te-ai despartit de el! Cea mai buna varianta ar fi sa ii zici dar prin telefon sau sa vorbiti prin video pe mess ori ce vrei tu.Incearca,nu ai de pierdut! Noroc!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desi la iubit dar l-ai inselat? cine va intelege nu stiu, cum poti sal iubesti daca l-ai inselat, baiatul a aflat ca l-ai inselat?

| Biee16 explică (pentru TroubleInParadise):

El nu e genul de persoana suparacioasa, chiar si dupa ce a aflat ca l-am inselat a continuat să vorbeasca cu mine, au trecut cateva luni bune de când ne-am despărțit

| Biee16 explică (pentru RAY):

Nu a fost tocmai un înşelat. eram puțin supārată pe el că nu isi petrece timpul cu mine si m-am asezat pe piciorul prietenului lui si l-am pupat, nici eu nu stiu de ce am facut asta.

| KEiGHT a răspuns:

Spune-i ca nu poti dormi fara el!

| RAY a răspuns (pentru Biee16):

Faza e ca noi punem pret pe incredere, daca o data ai facut asta slabe sanse sa te ierte, mereu isi va aminti de asta, poate e doar un capriciu de al tau atat, nu te saruti cu unu daca iubesti pe alt baiat parerea mea

| Biee16 explică (pentru RAY):

Sărutat? Nuu, mă refeream la pupat pe obraz, înțelegi? Voiam doar sa ma razbun pe el intr-un fel sau altul.

| Violleta2022 a răspuns:

Sincer, nu cred ca l-ai iubit nici atunci si nu-l iubesti nici acum.
cand inseli, este dovada clara ca nu este iubire.
Iar ce vrei tu acum, este de fapt o obsesie, sa posezi ceea ce nu poti avea.

| RAY a răspuns (pentru Biee16):

Manipulatoare emotionala esti fata,vrei sa dai impresia ca esti sfanta, pai nu esti, a fost mai mult decat un pupat fi serioasa, repet voi doar va folositi de noi atat, iubirea feminima

| mihai69 a răspuns:

Câți 15 ani ai?