| al3xutzu6456 a întrebat:

De curand am ajuns in clasa a 9-a si la liceu am cunoscut o fata de care imi placea. Am ajuns sa fiu cu ea dupa care, ne-am facut un caiet in care trebuie sa scriem povesti despre noi sentimente si ganduri pe care le avem. Dar eu acuma nu stiu ce sa scriu in el. Nu am ideethinking Intrebarea mea aste, despre ce sau ce sa scriu in el?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Scrie ceea ce simti

| schmoll a răspuns:

Sentimente si ganduri, omul are 60000 de ganduri pe zilaughing)scrie tot ce vrei tulaughingdoar scrie ca fetele se supara rau

| al3xutzu6456 explică (pentru mona):

Am scris asta deja si nu mai stiu ce sa scriusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici ca scrieti acatiste la biserica. Nu vad scopul. Cine a avut ideea asta si de ce? Nu puteti sa aveti o relatie fara sa scrieti minciuni intr-un caiet?