| Andreyesuparat a întrebat:

deci acum 3 luni m am despartit de prietena mea pentru ca s a sarutat cu cel mai bun prieten al meu ( acum nu mai este) si acum 2 luni s a cuplat cu el relatia lor tine dar eu insa o mai plac fff mult dar vreau sa o uit cum fac asta... funda

Răspuns Câştigător
| soriinaa a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, cu atat mai putin sa te razbuni sau sa iti faci o relatie doar ca sa o faci pe ea geloasa, ceea ce oricum nu prea va fi din moment ce te-a lasat pentru altul. Fii indiferent si nu te mai gandi la ea sau la ce ti-a facut. Iesi, distreaza-te, incearca sa cunosti fete noi, ocupa-ti mereu timpul, sa ai mereu mintea ocupata ca ea sa nu mai apara in peisaj. Si stai linistit ca pana la urma o vei uita, poate mai greu, dar cu timpul, totul este posibil. Baftaa;*

6 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Nu te mai gandi la ea da-o in colo de panarama daca a facut asa ceva si pe ala il mai consideri"cel mai bun prieten", fa-ti alta relatie si nu te mai gandi la aceasta fata, de ce o mai placi daca si-a batut joc de tine?

| Andreyesuparat explică (pentru pisicutzamik):

Nu o mai jigni ptc mai tin la ea

| neutrino a răspuns:

Daca o mai placi nu are rost sa o uiti si oricum nu ai putea. Bucura-te pentru fericirea lor.

| Eu_VaLu_1997 a răspuns:

Păi e logic că nu poți să o uiți. Încearcă să o faci geloasă, poate se schimbă sau spune-i că încă o placi

| ana27756 a răspuns:

Fa-ti alta relatie si asa o so uitihappy nu e de tine fata fa-ti iubita sa vada k nu stai dar in ea si k poti avea si pe alta sai para iei rau ceo facut nu tie

| alexro93 a răspuns:

Gandeste-te ca daca a facut asta chiar nu te-a iubit...nu are rost sa te omori cu zile pentru o fata cu caracter 0