| anonim_4396 a întrebat:

deci imi place de un baiat si el ma place ( nu sutem impreuna ). locuim pe aceiasi strada dar pentru a ajunge la strada pe care locuim, trebuie sa tranversam un parc. tatal meu vrea sa ma astepte in fiecare seara ( cand ies eu de la scoala e noaptea ) in parc dar eu nu vreau asta deoarece vreau sa ma duc cu baiatul ala acasa. sa-i spun lui tata sa nu ma astepte isi va da seama si nu vreau asta. deci cum sa fac sa nu ma mai astepte?

7 răspunsuri:
| davidut11 a răspuns:

Spune-i ca mergi la o prietena sau altceva big grin fii si tu creativa

| anonimaanonima2A a răspuns:

Noaptea sa merg la prietene? e absurd

| Claudiu23 a răspuns:

Pai daca ai 12 ani(cred eu) e normal sa te astepte, cel mai bine spune-i ca iti place de un baiat si ca vrei sa il cunosti, a functionat la cativa prieteni

| anonimaanonima2A a răspuns:

Astept raspunsuri

Răspuns utilizator avertizat
| anonimaanonima2A a răspuns (pentru Claudiu23):

De unde stii ca am 12 ani?

| anonimaanonima2A a răspuns (pentru DomnulCartof):

Mdaaa... fix asta va face