| pisicutzatha12 a întrebat:

Buna tpu...eu m-am certat cu iubitul meu acum o saptamana dar el ma tot suna si nu imi da pace dar eu il iubesc mult, problema e ca eu nu mai suport ca el vrea sa fie cu doua cu mine si cu inca una dar imi tot spune ca ma iubeste si nu vrea sa ma piarda dar nici alaeia nu vrea sai raneasca sentimentele....va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac sa accept sa fie cu doua sau sa nu mai vorbesc niciodata cu el va rog. funda

Răspuns Câştigător
| Z6 a răspuns:

NU POTI IUBI DOUA DEODATA! Consoleaza-te cu ideea ca nu te merita. daca te iubea, nu te punea in situatia asta. nu exista asa ceva!
Nu vreau sa par prea dura, dar asat este realitatea pura, un om nu poate iubi 2 persoana deodata, NICIODATA!
Sfatul meu e sa-l ignori. sa-ti schimbi numarul de telefon, evita orice discutie cu el. Daca te respecti pe tine, ignora-l, daca nu, ramai cu el!
Daca vei ramane cu el, vei avea de suferit mult mai rau. salveaza-te cat mai e timp!

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Imposibil să poți iubi două persoane odată. E un eșec total relația asta.

| Raiiiisa a răspuns:

Prietenul tau poate vrea sa-si faca un harem din care sa-si aleaga in fiecare zi cate una.Nu cred ca-ti va conveni ca pe laga tine, mai este cu o persoana pentru ca o sa te simti tot timpu ori data la o parte ori in plus chiar daca nu o sa fie asa.Gandeste-te ca ai putea avea un prieten pentru care sa fii pe primul loc, iar cat despre acesta lasa-l sa-si faca nebuniile pana se plictiseste iar dupa vezi daca mai are rost sa te uiti macar la elhappy

| neutrino a răspuns:

Eu nu cred ca acesta este iubitul tau. Cred ca faci o confuzie de termeni. Oricum, nu ai ce cauta cu el!

| crissu2314 a răspuns:

Daca intr-adevar te-ar iubii si el nu ti-ar cere aces lucru, u cu siguranta il iubesti dar daca el nu teiubeste relatia pentru care vrei s afaci compromisul nu va functiona si u vei fi cea care va avea mult de suferit mai tarziu.
Mai bine refuza acum decat mai tarziu pentru ca doar tie iti ve-i face rau dar nu uita si sa iti asculti inima
mult succes sper sa i-ei decizia corecta
Funda:d

| Gogu06 a răspuns:

Cred ca una din voi e frumoasa si draguta iar ailalta e curva, ori ambele sunteti... dupa nickname tu sigur esti, pe una ii place sa o sarute si pe ailalalta sa o zmotoceasca, pisicutzo nu te vad bine laughing

| pisicutzatha12 explică (pentru Gogu06):

Nu intelegii! el nu vrea sa ii raneasca sentimentele si cu mine vrea sa fie stiu ca ma iubeste pentru ca se vede a plans pentru mine....sunt confuza ce sa fac?

| mona a răspuns:

Nu accepta sa fi a 5 a roata la caruta ca numai de suferit vei avea

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul e open minded, nu vrei sa incerci un sex in 3? atunci retragete din relatie, se pare ca esti in plus.

| pisicutzatha12 explică (pentru Gogu06):

Mata e curva eu doar am spuns ce aveam pe suflet...jegosule mai spalate pe dintii