| AnaaaaaConstantin22 a întrebat:

Buna TPU. exista risc de sarcina daca mi-a bagat-o o singura data? mentionez ca s-a sters dupa ultima ejaculare a fost care cu 6-7 ore in urma si a urinat. sunt in a 4-a zi a menstruatiei. dau funda

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce ti a bagat o singura data HBO? laughing

| Green66 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Extraoptiunea cu 100 de minute internaționale. Probabil are nelimitat in orice rețea națională. happy

| AnemonaP a răspuns:

Dacă nu a ejaculat, de ce îți faci griji? Si mai ales, dacă începeți o treaba, de ce nu o duceți la bun sfarsit? laughing Data viitoare sa baga de doua ori și tot așa?

| Violleta2022 a răspuns:

Care a fost pana la urma intentia lui?
Ca de sex sau satisfactie pentru tine, nici nu se pune problema!
sarcina nu se poate face de la atat lucru pe menstruatie, dar se poate face o infectie de la sangele menstrual si se pot lua orice boala cu transmitere sexuala, prin sex neprotejat.

| LoveSleep a răspuns:

Daca ti-a bagat-o dupa ce a ejaculat acum 7 ore si a si urinat de cateva ori, ar trebui sa te ingrijorezi ca nu se spala, nu ca te lasa gravida.

| gritt a răspuns:

Nu ți-e scârbică?