| Ela19 a întrebat:

Ieri am fost acasa la iubitul meu, cu care sunt de 2 luni.Tot ce am facut a fost sex oral si nimic mai mult,dupa ce am plecat e la el, m-a sarutat mi-a zis sa am grija etc.De atunci pana la ora 4 nu a mai dat niciun semn si l-am sunat,mi-a zis ca are treaba, etc si l-am intrebat daca mai suntem impreuna sau nu si a zis ca suntem impreuna.Pe la 11 noaptea mi-a dat mesaj de noapte buna,si azi de dimineata mi-a dat mesaj cu buna dimineata.L-am intrebat ce face si a raspuns rece,in alt mesaj l-am intrebat daca ma mai duc sambata la el,si a zis ca da, cred.Nu stiu ce sa fac, sunt confuza...am impresia,de fapt sunt sigura ca tot ce vrea de la mine este sex,dar nu stiu ce sa fac,i-as spune ceea ce cred dar imi este frica.Un sfat, va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Anaad a răspuns:

'Tot ce am facut a fost sex oral si nimic mai mult,' -draga Ela, nu exista DOAR sex oral, e tot sex, el tot a ajuns la orgasm etc. Avea acest comportament rece si inainte? Imi pare rau sa o spun, dar e f posibil ca te-a folosit doar, si daca obtine anumite chestii usor (dupa 2 luni), de ce sa mai depuna eforturi? Nu stiu ce varsta ai, dar incearca sa analizezi putin lucrurile si sa intelegi cum te-ai simtit TU in acea situatie, si cum te-a facut sa te simti acum. De-abia apoi vei putea lua decizia corecta, indiferent ce spune el. Multa bafta!

9 răspunsuri:
| AmaToaRea a răspuns:

Cel mai bun sfat Fii sincera si spune-i in fata ce crezi. Daca nu este asa o sa se schimbe in timp asa am patit si eu. Daca nu vrea decat sex o sa iti dai seama in curand o sa te caute numai pentru asta bafta

| Ela19 explică (pentru AmaToaRea):

Multumesc frumos! Sper sa am ocazia sa vorbesc fata in fata cu el, despre asta!:*

| ℓαυяα a răspuns:

Probabil doar te foloseste happy

| Wehes a răspuns:

''i-as spune ceea ce cred dar imi este frica''. Frica de ce? Daca ila iti raspunde rautacios, gen ca : Nu iti pasa tie sau chestii din astea e clar ca sta cu tine pentru pasare. Daca iti raspunde calm si iti explica de ce a fost asa, iti dai seama si singura.

| Urpaniel a răspuns:

Opreşte-te, de ce îl tot întrebi aşa ceva? Din ce văd eu el nu a dat vreun semn că vă despărţiţi, însă dacă pari disperată şi cu frică că se desparte de tine o va face, nu e atractiv deloc.

| DiamondEyes a răspuns:

Pai tu ai cedat prea repede in fata lui. A obtinut ce si-a dorit, iar de acum te va tine pentru data viitoare, daca intelegi ce vreau sa spun.
Lasa-l ca vei suferi.

| h3r a răspuns:

Pentru tine sexul oral nu reprezintă nimic, nu realizezi. Pentru el, a fost un scop pe care l-a atins.
Rușine.

| iubesc a răspuns:

Buna. Incerci sa vorbesti cu el fara certuri si sa ii spui ce te apasa, asa vezi ce gandeste el si te ajuta.

| Oana92 a răspuns:

Dar te-ai gandit ca poate chiar avea treaba sau nu se simtea bine?