| Ofataoarecare111 a întrebat:

ieri mi-a venit pentru prima data menstruatia (am 13 ani) si la noapte plec la marestraight face sunt putin suparata, ca nu o sa pot intra in mare ceva timpstraight face sper sa imi treaca repedecrying
deci... Cat tine prima menstruatie?! (Scuzati daca am gresit categoria) Rog seriozitatehappy

Răspuns Câştigător
| cr33pygirl a răspuns:

La inceput mai mult de 2-3 zile nu tine!:*Have fun la mare:*happy

7 răspunsuri:
| Ofataoarecare111 explică (pentru cr33pygirl):

Mersiibig grin am intrebat deoarece unor prietene le-a tinut peste 5 zilestraight face oricum, multumesc:*

| mariumarius a răspuns:

Uite mai facut curios chiar daca sunt baiat si am cautat pe google si am gasit asta sper sati fi fost de foloshttp://www.sfatulmedicului.ro/dictionar-medical/menstruatie_4160

| eurynomus a răspuns:

Daca bagi OB uri scapi de problema, spar k sti ce s alea tongue

| Ofataoarecare111 explică (pentru mariumarius):

Practic pe mine ma intereseaza prima menstruatiebig grin restul stiu cat dureaza (de la mama). oricum multumescbig grin

| Ofataoarecare111 explică (pentru eurynomus):

Dahappy stiu ce sunt acelea. sa vad cat dureazalaughing rezist eu primele 2 zile sa nu intrulaughing)

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Ai dat funda cui nu trebuia.
Sa ştii ca te poate ţine şi 10 zile.
Sunt fete pe care le ţine 2-3 zile dar se poate si mai mult.
Pe mine ma ţinut 8 zile.

| eurynomus a răspuns (pentru Ofataoarecare111):

Deci nu o sa folosesti OB? ti e frica sa nu te dezvirginezi?