| anonim_4396 a întrebat:

imi place de un baiat care are deja o prietena am inteles asta! nici el nu ma place! off..nu mai stiu ce a fac am incercat totul! am incercat si sa-l uit dar nu pot!cryingpe prietena lui o urasc toate fetele din clasa! in afara de prietena ei cea mai buna! e fitoasa si are fata de maimuta si nu zic asta doar pentru ca sunt geloasa! o urasc de mai mult timp! nu mai stiu ce sa fac! ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| denisaalexandra18 a răspuns:

Date mai pe langa el, incerca sai desparti ii spui baiatului ceva lucruri despre ea incat sal faci sa se desprta de ea.si nu e bine sa o urasti pe ea pentru un baiat.si sunt multi baieti pe lumea asta.numai suferi din cauza lui iti faci mai mult rau. sper sati fi foste de ajutor sfatul meu. Funda

3 răspunsuri:
| anonima200000000000000 a răspuns (pentru denisaalexandra18):

Pe ea o urasc de mai mult timp! inainte sa imi placa de el! pentru ca e fitoasa de asta o urasc!

| anonima200000000000000 a răspuns:

Dau funda la cel mai bun raspuns

| tlaura a răspuns:

Daca baiatul o iubeste cu adevarat pe fata cu care e intr-o relatie nu te baga peste ei, deoarece il faci sa te urasca big grin