| AnneIsHere a întrebat:

Imi place de un baiat mi mare decat mine, si lui nu-i place de mine, sta tot cu fete mai uratele si toata lumea zice ca sunt hidoase.A spus ca nu ma place ca sunt mai mica decat el cu un an. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Adam88 a răspuns:

Sa ii da-i pace ca nu te merita

| neutrino a răspuns:

Esti putin ipocrita. Daca baiatul nu te place, asta e, ghinion. Recunoaste-te invinsa si muta-ti cautarile in alta directie.

| loveyourkiss a răspuns:

Nu prea ai ce sa imi faci, sti chestia cu varsta e penibila si daca zici ca el sta cu fete mai urate inseamna ca nu are gusturi bune la fete si nu te merita. Ai incredere in tine si cauta un baiat care sa iti aprecieze adevarata valoare si sa te merita. Tineretea trece asa de repede si nu se merita sa o pierzi uitandu-te dupa un fraier.
Ai grija ce faci!winking :*
Multa bafta >big grin

| nuamnumedececontinuuisacitesti a răspuns:

Las-o balta asta cu " esti mai mica " e doar o scuza pe mine ma place un baiat de 18 ani si eu am 13 deci asta nu e o problema si ma plac baietii si cu 1, 2, 3, 4, 5,6 ani mai mari k mine. deci cred ca daca erai de o varsta cu el tot n-aveai sanse...

| mona a răspuns:

Nu te mai gandi la el ca nu merita...

| AnneIsHere explică (pentru mona):

Nu pot,sta la etaj, aproape de clasa mea, si cand il vad imi bate inima foarte tare, si el se uita la mine... Il vad in fiecare zi la mine la bloc, desi el sta foarte departe...Si oriunde ma duc la plaja, la piscina, dau de el.