| mroxana a întrebat:

Buna TPU happy, imi place de un baiat si la baiatul acela ii place de mine, cum as putea sa'i trag mai mult atentia, sa vorbeasca cu mine, sa stea sa povestim? FUNDA. happy

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Daca chiar te place o sa actioneze, fara sa te chinui tu sa iesi in evidenta.
Trebuie doar sa continui ''jocul''.
Sa-i zambesti!
Sa-l privesti!
Si eventual, cand treci pe langa el ii poti spune zambind ''buna!''
Dar...atat!
O singura data.
Data viitoare cand vei trece pe langa el, si va realiza ca nu-l saluti, va incepe sa-si puna intrebarea ''oare nu ma mai place?''
Si-o sa actioneze!
Tu doar zambeste frumos!
Te pup!

15 răspunsuri:
| alexutzaTaa a răspuns:

Pai daca vrei sa ai ce vorbi cu el cred ca ar trebui sa vezi ce aveti voi n comun asa veti avea ce vorbi nu numai tu:cf? el:bine tu:ceai m-ai facut azi? el:blablabla si gata. Trebuie sa vezi ce aveti in comun

| grab a răspuns:

"imi place de un baiat si la baiatul acela ii place de mine"

Mai departe intrebare ta nu are sens.

Da-i un sms cu data si ora cand poti sa va intalniti si gata!
Veti afla acolo! Lasa TPU pentru altele mai putin importante! happy

| RoBiie a răspuns:

Punete in vorba cu el, Razi la glumele lui, i-ai apararea...

| mroxana explică (pentru NoSmile):

Esti o persoana cu respect :* multumesc mult pentru raspunsul datwinking esti o persoana speciala big grin

| NoSmile a răspuns (pentru mroxana):

Cu mare drag!
D-aia sunt aici, sa ajut oameni!
Si stii? Ma bucur enorm cand reusesc sa o fac.
Insa, am o curiozitate. De ce ma consideri o persoana speciala?

| pietrean a răspuns:

Ca sa-i atragi atentia, in primul rand invata gramatica, invata sa scrii!
1.Nu "la baiatul acela".Se spune:baiatului acela.
2.Nu: "sa-i trag atentia" Se spune:sa-i atrag atentia.
3. FUNDA iti dau eu, cand o sa scrii corect!

| sdfdgsfdgsdfgf a răspuns:

Desbracate in fata lui si daca esti buna, subliniez daca, o sa fie atent numai la tine, dar ai grija ca poate o sa te violeze, insa asta e riscul meseriei

| mroxana explică (pentru NoSmile):

Pentru ca ai avut un raspuns adevarat si ai raspuns din inima... happy

| mroxana explică (pentru RoBiie):

Merciwinking

| mroxana explică (pentru grab):

Merciwinking big grin

| mroxana explică (pentru alexutzaTaa):

Merci happy

| mroxana explică (pentru pietrean):

Iti multumesc si pentru raspunsul tau, imi cer scuze pentru greseliile pe care le-am facut. Stai linistit / linistita, nu am nevoie de fundita, pentru ca eu am pus o simpla intrebare. Merci happy

| mroxana explică (pentru sdfdgsfdgsdfgf):

Merci de raspuns laughing) laughing) laughing

| pietrean a răspuns (pentru mroxana):

Funda,dai tu, raspunsului cel mai bun, care iti place cel mai mult! Eu am spus ca-ti dau "funda", in mod simbolic.Numai cel care pune intrebarea, poate da funda.Am vazut ca nu ai dat nimanui funda, inca.

| NoSmile a răspuns (pentru mroxana):

Te imbratisez cu drag!
Astept pe privat mesajele tale, in caz ca o sa ai nevoie de mine!
Te pup!