| kiitty a întrebat:

imi place iar de fostul prieten si as vrea sa ma bag din nou cu el dar el este deja cu o fata si nu stiu ce sa fac ca sa mai fiu cu el inca odata este putin cam fitos si nu stiu ce sa fac.Dau funda pentru cel mai buna raspuns:*

Răspuns Câştigător
| baby123 a răspuns:

Nu strica niciodata o relatie. Daca el este cu alta fata lasa-l, a ales-o acum pe ea si asta e. Mai bine nu te mai gandii la el. Oricum sunt o gramada de baiati pe lumea asta, nu e singurul. Poate...mai mult ca sigur sunt baieti care sa te merita mai mult. Pune-te tu in locul fetei. Ti-ar placea sa-ti trice alta fata relatia? Nu cred. :*

7 răspunsuri:
| Larisa07 a răspuns:

Mai bine l-ai uita.
Spui ca este si fitos si are si iubita. Mai sunt baieti.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu te băga în relaţia lui, mai ales dacă este un băiat fiţos.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cine a stricat relația?
De ce te mai bagi peste el când deja are pe cineva ori ești geloasă?
Pa, pa.

| Felys a răspuns:

Nu mai e cazul,ai avut odata ocazia, indiferent care a fost motivul despartirii voastre, faptul ca deja el a trecut mai departe demonstreaza ca tu nu ai insemnat mai nimic si nici nu mai are sens sa te straduiesti, doar nu vrei sa te injosesti cu ceva in fata lui, treci peste asa cum a facut si el si cauta un altul mai bun care sa te respecte si sa nu te umileasca

| AleXisAleXis a răspuns:

Cine a rupt relatia? tu sau el? conteaza pentru ca daca te`ai despartit tu de el poti sa te intorci la el si sa-l faci sa se impace cu tine. Daca s`a despartit el de tine nu cred ca mai ai vreo sansa sad

| kiitty explică (pentru AleXisAleXis):

El s.a desp. de mine.dar am vb pe fb si i.am zis asa: daca o fta ar mai tine la tine si ar vrea sa fie cu tine, tu te.ai baga cu ia? ...si el mi-a zis:daca tine la mine si inca ma iubeste da m.as baga cu da, dc nu? deci, cred ca inca mai am o sansa acolo sa fiu cu el oricum mz de sfat:X

| IloveME a răspuns:

Are o noua viata, iar tu pentru el esti trecut!
Invata din ceea ce face el, vezi-ti si tu de viata ta! nu are rost sa mai lupti pentru el!