| Iuliana11 a întrebat:

imi puteti spune ce codou sa ii fac iubitului meu face 18 ani si nu am nici o idee sad va rogbatting eyelashes funda:*:*

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Cred ca un tricou personalizat e ok. Daca vrei ceva mai...sofisticat incearca lantisor de argint unde sa pui o inimioara cu initialele voastre.Am mai vazut la magazinul asta de personalizare puzzle cu o poza...
I-am facut si eu unui prieten bun, un tricou cu poze cu noi, cu prietenii nostri si pe langa asta i-am luat un lantisor.A fost incantat de cadou.Adica e ceva mai special, nu e ca orice cadou.
Poti incerca un ceas, bratara, fa-i o petrecere surprizathinking
Sau poate a vazut el... vreo pereche de pantalono/tricou/bluza care i-a placut. Vorbeste cu un amic de-al lui si intreaba-l ce ar vrea.
APP: La multi ani! Sa fiti fericiti...si bafta cu cadoul!

8 răspunsuri:
| passion_7398 a răspuns:

Poti sa ii cumperi o pereche de ochelari de soare, o curea, un portofel, o bluza mai fashion, sau daca dispui de mai multi bani ii poti cumpara un lantisor de aur cu inintialele voastre.Sigur ii v-a placea.Mai poti sa ii cumperi si o pernuta sub forma de inimioara cu poza voastra! Sau ceva care ii place mult si are mare nevoie de el! Sper ca te-am ajutat cumva.O zi buna!

| Ina93 a răspuns:

Pai cumparai un trocou
un parfum
un ceas
produse de ce are el nevoie.(creme. geluri ect)
sau daca nu fai o perna in forma de inimiora cu poza ta si a lui sigur o sa ii placa
sau cumparai un vin ceva

| RaduSk8 a răspuns:

O masinarolling on the floor

| rousz a răspuns:

Buna! ii poti cumpara o bretarica de argint sau o pernuta cu poza voastra pe ea:X sper ca te-am ajutat

| Băă_Cristynee_1992 a răspuns:

Un ceas de la versace!

| N0NameForY0u a răspuns (pentru RaduSk8):

O masina?laughing auzi si tu

| Dedddeee a răspuns:

Saptaman trecuta a fost si majoratul iubitului meubatting eyelashes eu i-am cumparat o sticla de whisky si o pernuta rosie cu poza noastra si a fost foarte incantat!:*

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

AaaAaaaa ...ai putea sa ii cumperi un parfum.O poza cu voi sa o pui in rama...