| anonim_4396 a întrebat:

In gasca mea de prieteni a venit un tip foarte dragut, care cica o placea pe prietena mea. Acum vorbesc foarte mult cu el pe mess si foloseste cuvinte ca "iubire, iubi" (chestii de genul asta). Ieri cand am fost pe afara a mai venit un tip care o placea pe aia de mai demult (nu il cunosc) si X (tipul dragut) o tot lua in brate pe aia, o alinta. Cand am vrut sa plec acasa X a zis "Dar ce faci? Nu ma pupi?" Acum eu ce ar mai trebui sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteD a răspuns:

Draga mea..Baieti din astia gasesti peste tot. El e genul ala de baiat mai golan ca sa-i spun asa.
Lui ii place ca toate fetele sa-l placa si culmea e ca unele-l plac mai mult pentru "prostia" lui.
Poate ca tie a inceput sa-ti placa de el dar te asigur ca acele cuvinte care ti le spunea. anume "iubi sau iubire" pentru el nu inseamnau nimic ci doar o bataie de joc. Ca sa ma exprim asa.
Tu ar trebui sa nu.l bagi in seama si sa-l tratezi cu indiferenta pentru ca lui asta ii place sa fii trista atunci cand el isi doreste sa fii asa.
Hai capu` sus :*

1 răspuns:
| 1Mihai1 a răspuns (pentru DouaPuncteD):

Corect spus!