| KilleR14 a întrebat:

iubesc o fata care e mai mare decat mine cu 1-2 ani.Sunt nascut in turcia.Am vazut-o prima oara in clasa a 3-a si acum suntem in a 6-ea.Ma comport bine cu ea[o respect, nu o injur, nu o bat etc.] acum despre ea:
Se comporta bine din cls a 3-a, nu ma batelaughing, nu ma injura, ma respecta., cateodata ma face prost cand n-am invatat.[am de la 3 pana la 10 notele]. Am scos-o o data la o pizza, o data am inchiriat un loc si am dat petrecere. a venit toata cls+aproape toata scoala.Si o data diriga a intrebat-o:Tie ce fel de barbati te atrag? si a raspuns:Cu bani, sa ma respecte, sa nu fie prea inalti, [aici eu sunt ala Cu bani si sa ma respecte]Credeti ca ma place?:\ Acum o saptamana aveam engleza si s-a mutat langa mine.[era langa cea mai buna prietena de a ei]. Sunt cel mai bun la engleza. poate de aia? Oricum...ma place? ce credeti?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ea e micuta si e cam pe interes blushing.Nu te aprinde prea tare.

| Rebecca a răspuns:

Da. Poate chiar te lace dar ii este frica sa recunoasca. Poti sa o intrebi chiar tu, sa lasi emodiile la o parte si sa iti faci curaj. Apoi mai invit-o din cand in cand in oras si vorbiti diverse lucruri. Asa poate se leaga ceva intre voi. Bafta!

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Cea mai buna modalitate de a afla e sa o intrebi chiar tuwinking.Dar dupa cele spuse mai sus eu cred ca da...si sa nu fii timid fata de ea pentru. ca cele mai multe fete urasc asta happy Succes :*

| sweetgirl24 a răspuns:

Buna! Ea poate sa te place, dar tu esti singurul care isi poate da seama. Daca te place vei simti asta! Si faza ca s-a mutat langa tine normal ca a fost usor prntru ea sa te faca sa crezi ca a vrut sa stea langa prietena ei si nu langa tine, dar oare e adevarat? Si eu fac aceleasi lucruri ca ea. I mai bine pentru tine sa o intrebi tu daca te place. Asta este parerea mea sper ca te-am ajutat big grin

| FanMJJ a răspuns:

Cum sa o intrebe diriga,, tie ce fel de barbati te atrag " rolling on the floor

| KilleR14 explică:

Sweetgirl era langa prietena ei si dupa aia a venit langa mine.[poate ca sa copieze, sa pov.cu mine? nu stiu +nu mai ziceti sa ii spun ca poate zice ca nu ma place si ma zice la prietenele ei si dupa aia ele la altii altii la altii... ]

| Rebecca_1381 a răspuns:

Hmmm nu stiu ce sa zic.doar pentru ca ai bani te iubeste mie mi se pare ca se foleseste mai multwinkinganyway... Good Luck!happybig grintongue:*