| Florianaaa a întrebat:

Buna TPU ma ajuta cineva? sunt cu un baiat de ceva timp dar el nu ma crede ca am facut dragoste doar cu un singur baiat am inteles ca poti merge la ginecolog si el iti spune sigur ...cant costa o consultatie? E urgent... vreau sa ii demonstrez ca tot ce i.am spus este adevarat

13 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Buna.
Totusi, ce treaba are el cu asta? Puteau sa fie si 100. gandeste-te ca el e in prezent si conteaza doar ce faci de acum in colo.

| RAY a răspuns:

De ce sta cu tine daca nu are incredere in tine? dupa ce vei face consultatia ce va urma, da sex oral, anal acolo cum poti dovedi? nu stati impreuna daca increderea nu-i pe primul pe loc, e doar o amagire atat

| Florianaaa explică (pentru RAY):

Cat costa o consultatie?

| ksuper31 a răspuns:

N-am idee cat costa chestia asta, sau macar daca functioneaza, dar cert este ca prietenul tau este cam fraier.

| RAY a răspuns (pentru Florianaaa):

Vreo 50 de ron ca nu e ceva greu de vazut, asta tio spune si un student la medicina, du-te cu trimiere e gratis

| Aasdfghj a răspuns:

rolling on the floor)))) Eu i-as fi dat o palma in locul tau. Isi bate joc de tine, mai ca te face curva dar pe ocolite. laughing Nu trebuie sa demonstrezi nimic nimanui. Un baiat care te respecta si are incredere, nu ar face asa ceva.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ba,da-mi-as palme sa-mi dau.Te vei duce la ginecolog si vei plati consultatia, iar acesta iti va spune "ai fost cu 67 de baieti, dintre care la 20 dintre acestia ai facut si oral, iart 10 mai norocosi au avut parte si de anal".Nu poate spune cati parteneri ai avut inaintelaughing.
Apropo, cu un singur baiat ai facut dragoste, in afara de el?straight face

| corbulalbrosu a răspuns:

Pretul consultatie este variabil si in general este in functie de "reputatia" medicului respectiv. In general o consultatie fara interventie costa intre 80-130 lei. Nici un medic ginecolog nu ar putea, nici macar sa estimeze, sau sa aprecieze numarul raporturilor sexuale intretinute si cu atat mai putin numarul celor cu care o femeie a facut sex. Deci ceea ce doresti tu nu poate fi demonstrat iar daca el nu poate intelege acest lucru ar fi indicat sa-i dai "papucii" deoarece este un individ incuiat, dar mai ales un retardat. N-are rost sa te stresezi din cauza unuia ca el. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu crede ce ii spui tu, lasa-l si mergi la cel cu care ai facut sex pana acum.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este posibil asa ceva. Ginecologul iti va spune doar daca ai mai avut contact sexual anterior. Nu stie daca unul sau un milion, daca cu un barbat sau cu o suta.
Oricum, daca partenerul atu nu te crede intr-o problema atat de nesemnificativa si banala, atunci nu ai ce cauta langa el. In viata se vor ivi probleme adevarate, serioase, nu prostiute si trebuie sa aiba incredere nelimitata si neconditionata in tine pentru a le depasi.
Consultatia ginecologica costa intre 50 si 100 de lei, depinde de medic, dar nu te ajuta cu nimic fiindca e imposibil de spus. Si daca ar fi posibil, iti garantez ca partenerul tau nu te va crede, fiindca face asta numai ca sa isi bata joc de tine si sa te sicaneze, nu este interesat cu adevarat de raspunsul la intrebare.

| mihai69 a răspuns:

Dacă desfaci o doză de bere, cum poți tu să spui pe urmă câți au luat o gură din ea?!?
Ei, nici așa nu poate nici medicul să știe câți au trecut prin vaginul tău!
Cât despre câți bani face actualul tău partener... deja ți s-a spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ginecologul nu spune ca ai fost cu un singur baiat sau cu 69, stie doar daca ai avut contact sexual sau nu, nu ai cum sa-i demonstrezi ce afirmi tu acolo.

| cazierpuscarie a răspuns:

Ba, deci fi atenta, deci, ii spui asa, "bhyei ce piz*dele tale iti pasa tie cu cine m-am basit eu in trecut? Sunt cu tine acuma, nu au aia, fmm de bouschetar" Si daca tot faggot ramane, desparte-te de el ca-i ratatngiu.