| lăngătinemereu a întrebat:

Buna TPU ma enrveaza cuplurile de iubitii nu pentru ca sunt unul cu celallat pot sa faca ce vor ca nu-i cunosc dar mereu cand trec copii sub 13 ani eu am 14 anii si incep sa sarute daca ne ducem mai in spate la o alta banca se opresc si cand trecem in fata lor sau pe langa spre drmmul care avem noi treaba incep iar a se saruta sau azii am mers cu o prietena si venea un cuplu in fata noastra si era la 10 m de noii si cand erau aproape de noi s-au sarutat ..de ce fac asta numai in fata copiilor?

Răspuns Câştigător
| 7639781254 a răspuns:

Stii ca primul lucru la care m-am gandit cand am citit intrebarea ta a fost ca esti invidioasa si ca ai vrea si tu. La asta m-am gandit. Tu stii daca e adevarat sau nu. Cuplurile de indragostiti nu se saruta in fata cuiva in mod intentionat. O fac pur si simplu. Ei nu tin cont ca in fata lor sunt copii sau batrani sau etc. Este ceva normal ca cuplurile sa se sarute. Saruturile sunt o dovada a afectiunii dintre oameni si nu reprezinta ceva imoral sau scarbos. Sper ca am putut sa te ajut si iti doresc bafta!

| lăngătinemereu explică (pentru 7639781254):

Da sunt geloasa!

| 7639781254 a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Gaseste-ti un iubit si se rezolva.winking

| lăngătinemereu explică (pentru 7639781254):

Astai problema nu-mi gasesc!

10 răspunsuri:
| NinaSimone a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza persoanele care fac 100 de greseli intr-o singura, da ce pot sa fac?

| neutrino a răspuns:

Pentru ca si copiii intra pe Dragoste si Sex...

| LovellyAngel a răspuns:

Şi e ilegal? Sau ţi-e ciudă? Una e să se sărute, poate e imoral să se pipăie... Dar aşa, e ceva normal.

| justsummer a răspuns:

Se saruta indiferent de persoana pe langa care trec si sincer nu vad care ar fi problema si crezi ca ei care se uita numai unul la altul vad ei ca in fata pe strada sunt doi copii sau doi batrani?

| lăngătinemereu explică (pentru justsummer):

Bine se saruta 1-2 ori da nu cand mereu trec copii!

| justsummer a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Copii sa se uite in alta parte daca nu le place sincer fiecare face ce vrea pe strada in limita bunului simt si saruturile sunt sub limita aia

| BebelusMIKiY2 a răspuns:

Ei simt cand vor sa se sarut asa sunt!